шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни69Опис Відгуки1Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити пилосос Mova E30 Ultra за ціною від 13920 грн.
Відео 9Фото 9

Характеристики та опис Mova E30 Ultra

Габарити (см): 9.8x34.9x34.9; Рівень шуму (дБ): 65; Час роботи (хв): 240; Ємність акумулятора (Агод): 5.2; Живлення: акумулятор; Самоочищення насадки;єм брудної води док-станції: 4; Об'єм чистої води док-станції (л): 4.5; Об'єм пилозбірника (л): 3.2; Об' Пилозбірник станції: одноразовий мішок
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Типробот-пилосос
Прибираннясухе і вологе
Пилозбірникконтейнер
Характеристики
Сила всмоктування7000 Па
Об'єм пилозбірника0.3 л
Підключення до смартфону
Регулювання потужності+
Авторегулювання потужності
Фільтр тонкого очищенняHEPA
Робот-пилосос
Функції роботаприбирання за розкладом
захист від падінь
сенсор перешкод
розпізнавання предметів
Побудова карти приміщеннядалекоміром + камера
Пам'ять кількох карт (поверхів)
Голосовий асистентGoogle Assistant, Amazon Alexa
Подолання порога20 мм
Насадки в комплекті
Функції насадокбічна щітка
турбощітка
полотер (для протирання)
Док-станція
Зарядна станція+
Док-станція з пилозбірником
Пилозбірник станціїодноразовий мішок
Об'єм пилозбірника док-станції3.2 л
Обʼєм чистої води док-станції4.5 л
Об'єм брудної води док-станції4 л
Самоочищення насадки
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора5.2 Агод
Час роботи240 хв
Час зарядки3.5 год
Інше
Рівень шуму65 дБ
Габарити (ВхШхГ)9.8x34.9x34.9 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Максимально автономний робот-пилосос, який сам прибирає і сам себе обслуговує.
7 грудня 2025, 19:44 #
Переваги:Повна автоматизація: автозбір сміття, промивання та сушіння насадок, подача чистої води.

Дуже потужне прибирання — 7000 Па, ефективний килимовий режим із підняттям швабр.

Передова система навігації: LIDAR + 3DAdapt з розпізнаванням об’єктів.

Великі резервуари у станції (4,5 л чистої та 4 л брудної води).

Активне двонасадкове миття DuoScrub для реального відтирання плям.

Сумісність із великими площами: до 240 хв роботи, до ~200 м² за цикл.

Мінімальне обслуговування — мішка на 75 днів і вистачає, швабри завжди чисті.

Недоліки:Габаритна станція — потребує більше місця, ніж звичайні бази.

Ціна вища за середній сегмент через повну автоматизацію.

Сушіння холодним повітрям триває довше, ніж гарячим у деяких конкурентів.

Шум під час автозбору сміття може здатися гучним.

Потрібен доступ до води й місце для великих баків — не підійде для дуже тісних квартир.

Коментар:MOVA E30 Ultra — це робот-пилосос, який максимально прибирає без вашої участі. Його ключова особливість — багатофункціональна станція, яка реально замінює ручне обслуговування. Тут не просто вивантажується сміття: швабри промиваються під тиском, вода оновлюється автоматично, а після завершення роботи насадки сушаться, щоб уникнути запахів та плісняви. Великий комплект резервуарів забезпечує стабільне прибирання навіть великих квартир або будинків.

Сам робот прибирає сильно та впевнено: 7000 Па всмоктування і правильна робота з килимами завдяки підняттю швабр — рідкість у цьому класі. DuoScrub робить відтирання плям справді механічним, а прогумована V-подібна щітка справляється навіть із шерстю тварин. Навігація будує точні маршрути, не повертається на вже чисті зони та вміє впізнавати об’єкти спереду. Це особливо корисно у сім’ях з дітьми або тваринами — робот не буде таранити іграшки чи миски.

Автономності на 5200 мА·г вистачає на прибирання великих приміщень без перерви, а якщо заряд закінчується — MOVA сам повертається, підзаряджається і продовжує з того ж місця. У реальному використанні це дає відчуття повністю автономної системи, яка не потребує щоденного контролю.

Якщо коротко: MOVA E30 Ultra — рішення для тих, хто хоче, щоб пилосос «робив усе сам» і робив це якісно.

Автор:Юра Гавалко

від 13 920  до 29 849 грн.
Робот-пилосос Mova E30 Ultra (RLE51SE)
Touch (Дніпро)
15 839 грн.
← купити
Dreame Робот-пилосос Dreame Mova E30 Ultra White (RLE51SE)
MTA.ua (Київ)
14 799 грн.
← купити
Робот-пилосос MOVA Bot E30 Ultra White (RLE51SE) RLE51SE
FOXTROT.UA (Київ)
15 999 грн.
← купити
Робот пилосос Mova E30 ULTRA RLE51SE
Moyo.ua (Київ)
← купити
Робот пилосос MOVA E30 Ultra RLE51SE
ШО (Київ)
← купити
MOVA E30 ULTRA (RLE51SE)
Pro100market.com.ua (Київ)
15 911 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням MOVA E30 Ultra (RLE51SE)
Foroom.com.ua (Київ)
15 503 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням Mova E30 Ultra (RLE51SE) RLE51SE
Openshop.ua (Київ)
14 418 грн.
← купити
Пилосос MOVA E30 Ultra (RLE51SE) RLE51SE
Itbox.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос Mova E30 Ultra
Цифра (Київ)
14 595 грн.
← купити
Робот-пилосос Mova E30 Ultra
Stls.store (Київ)
14 742 грн.
← купити
MOVA E30 ULTRA (RLE51SE)
Vodogreyka.com.ua (Київ)
15 991 грн.
← купити
MOVA RLE51SE
Mallprix.com (Київ)
14 558 грн.
← купити
Dreame Mova E30 Ultra
Hi-tech.com.ua (Київ)
13 920 грн.
← купити
Робот-пилосос Mova E30 Ultra (RLE51SE) RLE51SE
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Робот-пилосос Mova E30 Ultra (RLE51SE) RLE51SE
Click.ua (Київ)
← купити
Пилосос MOVA E30 Ultra (RLE51SE) RLE51SE
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot Mova E30 Ultra
Zaua.store (Львів)
29 843 грн.
← купити
Робот-пилосос MOVA E30 Ultra (RLE51SE)
ТЕХНОточка (Київ)
15 998 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot Mova E30 Ultra (RLE51SE) Bot Mova E30 Ultra (RLE51SE)
Denika.ua (Харків)
15 404 грн.
← купити
MOVA E30 Ultra (RLE51SE)
Tehnomart.com (Київ)
14 580 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot Mova E30 Ultra
Semtech.com.ua (Луцьк)
14 433 грн.
← купити
Робот-пилосос Dreame Mova E30 Ultra (RLE51SE) RLE51SE
Comtrading.ua (Київ)
14 072 грн.
← купити
Робот-пилосос Dreame Mova E30 Ultra (RLE51SE) (1838623) RLE51SE
icom.net.ua (Київ)
13 949 грн.
← купити
Робот пилосос MOVA E30 Ultra RLE51SE
Movatech.com.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос MOVA E30 Ultra (RLE51SE)
Axm.com.ua (Харків)
14 980 грн.
← купити
Робот-пилосос Mova E30 Ultra (RLE51SE)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot Mova E30 Ultra
Tv-mir.com.ua (Київ)
14 608 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням MOVA E30 Ultra (RLE51SE)
Justbuy.com.ua (Київ)
14 759 грн.
← купити
MOVA E30 ULTRA (RLE51SE)
1smarty.com.ua (Київ)
15 831 грн.
← купити
Робот-пилосос Mova e30 Ultra (rle51se)
Tviy-Dim.com (Київ)
14 959 грн.
← купити
Робот-пилосос Mova E30 Ultra (RLE51SE)
Кібернетики (Київ)
← купити
Робот-пилосос MOVA E30 Ultra (RLE51SE) UA RLE51SE
Sota.store (Київ)
14 416 грн.
← купити
MOVA E30 Ultra (RLE51SE) RLE51SE
Luckylink.kiev.ua (Київ)
14 144 грн.
← купити
Mova Mova E30 Ultra (RLE51SE) RLE51SE
Венкон (Київ)
← купити
Mova E30 Ultra (RLE51SE) E30Ultra(RLE51SE)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос Mova E30 Ultra (RLE51SE)
MAUDAU (Київ)
15 307 грн.
← купити
Dreame Mova E30 Ultra (RLE51SE) rle51se
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос Mova E30 Ultra (RLE51SE) RLE51SE
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
14 440 грн.
← купити
Робот-пилосос Mova E30 Ultra (RLE51SE)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot Mova E30 Ultra
Redprice.sale (Львів)
14 430 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot Mova E30 Ultra
Timesport.com.ua (Львів)
14 427 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot Mova E30 Ultra
Tomdom.in.ua (Львів)
14 436 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot Mova E30 Ultra
Saren.com.ua (Львів)
16 000 грн.
← купити
Робот-пилосос Mova E30 Ultra (RLE51SE) RLE51SE
icom.net.ua (Київ)
14 494 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot Mova E30 Ultra
Timesport.com.ua (Львів)
29 840 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot Mova E30 Ultra
Semtech.com.ua (Луцьк)
29 846 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot Mova E30 Ultra
Tomdom.in.ua (Львів)
29 849 грн.
← купити
Робот-пилосос Mova E30 Ultra (RLE51SE)
MAUDAU (Київ)
17 165 грн.
← купити
Робот пилосос MOVA E30 Ultra
MAUDAU (Київ)
← купити
Робот-пилосос Mova E30 Ultra (RLE51SE)
Rozetka.ua (Київ)
17 092 грн.
← купити
Робот-пилосос Mova E30 Ultra (RLE51SE)
Rozetka.ua (Київ)
15 435 грн.
← купити
Робот-пилосос Mova E30 Ultra (RLE51SE) 310025
Rozetka.ua (Київ)
15 589 грн.
← купити
Пилосос MOVA E30 Ultra (RLE51SE)
Rozetka.ua (Київ)
16 690 грн.
← купити
Робот-пилосос Dreame Mova E30 Ultra (RLE51SE)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос Mova E30 Ultra (RLE51SE) [115779]
Rozetka.ua (Київ)
16 749 грн.
← купити
Робот-пилосос Mova E30 Ultra (RLE51SE)
Rozetka.ua (Київ)
18 633 грн.
← купити
Робот-пилосос із вологим прибиранням Dreame Bot Mova E30 Ultra (RLE51SE)
Rozetka.ua (Київ)
15 884 грн.
← купити
Пилосос MOVA E30 Ultra (RLE51SE)
Rozetka.ua (Київ)
17 683 грн.
← купити
Робот-пилосос Mova e30 Ultra (rle51se)
Rozetka.ua (Київ)
16 049 грн.
← купити
Робот-пилосос Mova E30 Ultra (RLE51SE)
Rozetka.ua (Київ)
19 839 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням MOVA E30 Ultra (RLE51SE)
Rozetka.ua (Київ)
16 436 грн.
← купити
Пилосос MOVA E30 Ultra (RLE51SE) MOVA RLE51SE 965175
Rozetka.ua (Київ)
21 119 грн.
← купити
Робот пилосос Mova E30 Ultra (RLE51SE)
Rozetka.ua (Київ)
18 999 грн.
← купити
Робот-пилосос Mova E30 Ultra (RLE51SE)
Rozetka.ua (Київ)
16 139 грн.
← купити
Робот-пилосос Dreame Mova E30 Ultra (RLE51SE)
Rozetka.ua (Київ)
17 086 грн.
← купити
Пилосос MOVA E30 Ultra (RLE51SE)
Rozetka.ua (Київ)
18 012 грн.
← купити
Пилосос MOVA E30 Ultra (RLE51SE)
Rozetka.ua (Київ)
16 769 грн.
← купити
Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot Mova E30 Ultra
Rozetka.ua (Київ)
24 036 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mova E30 Ultra, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос Mova E30 Ultra. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос Mova E30 Ultra у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія