шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Dreame (тип пилососу)
автомобільні пилососи
ручні (побутові)
ручні (для ліжка)
господарські

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне6Аксесуари
Купити пилосос Dreame D10 Plus за ціною від 10999 грн.
Відео 42Фото 10

Характеристики та опис Dreame D10 Plus

Габарити (см): 9.63x34.9x35; Площа прибирання (м²): 270; Ємність акумулятора (Агод): 5.2; Напруга батареї (В): 14.4; Живлення: акумулятор; Пилозбірник станції: одноразовий мішок; Док-станція з пилозбірником; Зарядна станція; турбощітка; Функції насадок: бокові щітки: бічна щітка; Подолання порога (мм): 25
Колір
Типробот-пилосос
Прибираннясухе і вологе
Регулювання подачі води
Пилозбірникконтейнер
Характеристики
Об'єм пилозбірника0.4 л
Об'єм ємності для води0.15 л
Підключення до смартфону
Регулювання потужності+
Авторегулювання потужності
Фільтр тонкого очищенняHEPA
Робот-пилосос
Функції роботаприбирання за розкладом
захист від падінь
сенсор перешкод
Побудова карти приміщеннядалекоміром (лазером)
Обмеження площі прибираннячерез додаток
Голосовий асистентGoogle Assistant, Amazon Alexa
Подолання порога25 мм
Насадки в комплекті
Функції насадокбічна щітка
турбощітка
Док-станція
Зарядна станція+
Док-станція з пилозбірником
Пилозбірник станціїодноразовий мішок
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Напруга батареї14.4 В
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора5.2 Агод
Інше
Площа прибирання270 м²
Габарити (ВхШхГ)9.63x34.9x35 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
DreameBot D10 Plus Review - 8 Objective Tests - Modern Castle
Dreametech D10 Plus Robot Vacuum and Mop review | TechRadar
Dreamebot D10 Plus Review: Big on Features, Low on Price - Tech ...
від 10 999  до 17 999 грн.
Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame D10 Plus (RLS3D) RLS3D
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
13 670 грн.
← купити
Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) RLD32GD
Click.ua (Київ)
10 999 грн.
← купити
Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus RLS3D White
MAUDAU (Київ)
17 999 грн.
← купити
Dreame RLD32GD Робот-пилосос RLD32GD
Kvshop.com.ua (Київ)
11 477 грн.
← купити
Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus RLS3D White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос Dreame D10 Plus (RLS3D)
MAUDAU (Київ)
14 400 грн.
← купити
Робот - пилосос Dreame D10 Plus (RLS3D)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос Dreame D10 Plus з функцією вологого прибирання та станцією самоочищення,4000 Pa, 5200 mAh, 46 W
Rozetka.ua (Київ)
14 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dreame D10 Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос Dreame D10 Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос Dreame D10 Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія