шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни39Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити морозильна камера EDLER ED-130IBP за ціною від 10342 грн.

Характеристики та опис EDLER ED-130IBP

Габарити (см): 129х47.5х63.5; Рівень шуму (дБ): 40; Клас енергоспоживання: A+; Підсвічування; Швидке заморожування; Полички на дверцятах (шт.): 1; Кількість відділень: Кількість відділень: 6; No Frost; Інверторний компресор;єм (л): 145; Загальний об' Тип: морозильна шафа
Колір
Тип
морозильна шафа
Загальний об'єм
145 л
Інверторний компресор
No Frost
Кількість відділень
6
Полички на дверцятах
1 шт.
Швидке заморожування
Підсвічування
Прихована дверна ручка
Клас енергоспоживання
A+
Споживання енергії в рік
222 кВт*год
Кліматичний клас
SN, N, ST, T (+10...+43 °С)
Рівень шуму
40 дБ
Габарити (ВхШхГ)
129х47.5х63.5 см
Вага
38 кг
Країна виробництва
Китай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  9750 грн.    до  12500 грн.

від 10 342  до 14 402 грн.
EDLER ED-130IBP
Pro100market.com.ua (Київ)
10 499 грн.
← купити
Морозильна камера Edler ED-130IBP
Openshop.ua (Київ)
11 376 грн.
← купити
Морозильна камера Edler ED-130IBP
Foroom.com.ua (Київ)
10 342 грн.
← купити
Морозильна камера EDLER ED-130IBP
FOXTROT.UA (Київ)
11 999 грн.
← купити
EDLER ED-130IBP
Vodogreyka.com.ua (Київ)
10 599 грн.
← купити
Морозильна камера Edler ED-130IBP
Цифра (Київ)
11 587 грн.
← купити
Морозильна камера Edler ED-130IBP
Stls.store (Київ)
11 692 грн.
← купити
Морозильна камера Edler ED-130IBP
Eldom.com.ua (Київ)
12 015 грн.
← купити
Морозильна камера Edler ED-130IBP
Itbox.ua (Київ)
← купити
Морозильна камера Edler ED-130IBP
Tendo.com.ua (Київ)
10 533 грн.
← купити
Морозильна камера Edler ED-130IBP
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Морозильна камера Edler ED-130IBP
Click.ua (Київ)
← купити
Морозильна камера EDLER ED-130IBP
ТЕХНОточка (Київ)
11 288 грн.
← купити
Edler ED-130IBP
Tehnomart.com (Київ)
10 886 грн.
← купити
Edler ED-130IBP
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Морозильник верт. EDLER ED-130IBP
Comtrading.ua (Київ)
10 612 грн.
← купити
Морозильна скриня Edler ED-130IBP
ШО (Київ)
12 520 грн.
← купити
Edler Edler ED-130IBP
Венкон (Київ)
← купити
Морозильна камера EDLER ED-130IBP
Denika.ua (Харків)
11 343 грн.
← купити
Edler ED-130IBP морозильна камера, No Frost, Інвертор, Висота 129 см, Об’єм 145 л, Енергоефективність A+, Світлодіодне освіт
Xfrost.net.ua (Київ)
10 582 грн.
← купити
EDLER ED-130IBP
1smarty.com.ua (Київ)
← купити
Морозильна камера Edler ED-130IBP
Citrus.ua (Київ)
← купити
Морозильна камера Edler ED-130IBP
Tehnomarket.ua (Вінниця)
10 799 грн.
← купити
Морозильна камера Edler ED-130IBP
Tv-mir.com.ua (Київ)
11 782 грн.
← купити
Морозильна камера Edler ed-130ibp, Inox, корисний об'єм 145л, 6 відділень, No Frost, інвертор, електронний контроль температ
Tviy-Dim.com (Київ)
11 402 грн.
← купити
Edler ED-130IBP
Luckylink.kiev.ua (Київ)
11 085 грн.
← купити
Edler ED-130IBP
COMFY.ua (Київ)
← купити
Морозильник EDLER ED-130IBP
Axm.com.ua (Харків)
11 099 грн.
← купити
Морозильна камера EDLER ED-130IBP
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Морозильна камера Edler ED-130IBP
MAUDAU (Київ)
12 079 грн.
← купити
Морозильна камера EDLER ED-130IBP
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Морозильник Edler ED-130IBP
Rozetka.ua (Київ)
12 214 грн.
← купити
Морозильна камера EDLER ED-130IBP
Rozetka.ua (Київ)
14 402 грн.
← купити
Морозильна камера Edler ED-130IBP
Rozetka.ua (Київ)
11 499 грн.
← купити
Морозильник Edler ED-130IBP
Rozetka.ua (Київ)
12 333 грн.
← купити
Морозильна камера EDLER ED-130IBP
Rozetka.ua (Київ)
11 910 грн.
← купити
Морозильна скриня Edler ED-130IBP
Rozetka.ua (Київ)
11 798 грн.
← купити
Edler ED-130IBP
Rozetka.ua (Київ)
12 881 грн.
← купити
Морозильна камера Edler ED-130IBP
Rozetka.ua (Київ)
11 640 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати EDLER ED-130IBP, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: морозильна камера EDLER ED-130IBP. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на морозильна камера EDLER ED-130IBP у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія