шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити мікрохвильова піч EDLER EDMS-207BEDH за ціною від 2293 грн.
Фото 5

Характеристики та опис EDLER EDMS-207BEDH

Габарити (см): 24х44.4х32.4; Захист від дітей; Внутрішнє покриття: емаль; Відкриття дверцят: ручка на дверцятах; Відкривання: бічне (ліворуч); розморожування; Діаметр столика (мм): 245; Органи управління: поворотні з кнопками; Потужність мікрохвиль (Вт): 700;єм (л): 20; Об'
Колір
Об'єм
20 л
Потужність мікрохвиль
700 Вт
Органи управління
поворотні з кнопками
Поворотний столик
Діаметр столика
245 мм
Рівнів потужності
5
Функції
розморожування
Відкривання
бічне (ліворуч)
Відкриття дверцят
ручка на дверцятах
Внутрішнє покриття
емаль
Дисплей
LED
Захист від дітей
Габарити (ВхШхГ)
24х44.4х32.4 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 293  до 3 514 грн.
Мікрохвильовка Edler EDMS-207BEDH
Foroom.com.ua (Київ)
2 426 грн.
← купити
Edler EDMS-207BEDH
Mallprix.com (Київ)
2 446 грн.
← купити
Мікрохвильова піч EDLER EDMS-207BEDH
Denika.ua (Харків)
2 492 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Edler EDMS-207BEDH Black
Soho.com.ua (Київ)
2 559 грн.
← купити
Піч СВЧ соло Edler EDMS-207BEDH
Comtrading.ua (Київ)
2 626 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Edler EDMS-207BEDH
Zhuk.ua (Київ)
2 551 грн.
← купити
Мікрохвильовка Edler EDMS-207BEDH
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 455 грн.
← купити
Мікрохвильовка Edler EDMS-207BEDH
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 293 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Edler edms-207bedh, Black, 700w, 20л, звичайна (соло), 5 рівнів потужності, дисплей, відкривання ручкою
Tviy-Dim.com (Київ)
2 614 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Edler EDMS-207BEDH
MAUDAU (Київ)
2 546 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати EDLER EDMS-207BEDH, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мікрохвильова піч EDLER EDMS-207BEDH. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мікрохвильова піч EDLER EDMS-207BEDH у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія