шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити аератор Einhell GC-SA 1231/1 за ціною від 4934 грн.
Відео 1Фото 8

Характеристики та опис Einhell GC-SA 1231/1

Вага (кг): 9.3; Рівень шуму (дБ): 94; Потужність двигуна (Вт): 1200;єм мішка (л): 28; Об'яка; Тип мішка: м' Робочий механізм: 8 подвійних ножів (вертикутер) / 45 пружин (скарифікатор); Кількість установок глибини: 4; Макс. висота обробки (мм): 9; Макс. глибина обробки (мм): 3; Ширина захвату (см): 31
Типкомбінований
Тип двигунаелектричний (мережа)
Рекомендована площа300 м²
Характеристики
Ширина захвату31 см
Макс. глибина обробки3 мм
Макс. висота обробки9 мм
Кількість установок глибини4
Регулювання глибини обробкисинхронна
Конструкція
Робочий механізм8 подвійних ножів (вертикутер) / 45 пружин (скарифікатор)
Тип мішкам'яка
Об'єм мішка28 л
Двигун
Потужність двигуна1200 Вт
Інше
Матеріал корпусапластик
Діаметр передніх коліс18 см
Діаметр задніх коліс10 см
Рівень шуму94 дБ
Вага9.3 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 934  до 7 099 грн.
Скарифікатор електричний Einhell GC-SA 1231/1
Einhell-online.kiev.ua (Київ)
5 275 грн.
← купити
Скарифікатор електричний Einhell GC-SA 1231/1
Tools.net.ua (Київ)
← купити
Einhell 3420640
Mallprix.com (Київ)
← купити
Скарифікатор Einhell 3420640
Moyo.ua (Київ)
← купити
Аератор-скарифікатор Einhell GC-SA 1231/1 (3420640) 3420640
Click.ua (Київ)
← купити
Аератор-скарифікатор Einhell GC-SA 1231/1 (1200Вт ) Red (3420640) 3420640
Skay.ua (Одеса)
← купити
Einhell Einhell GC-SA 1231/1 3420640
Венкон (Київ)
← купити
Аератор-скарифікатор EINHELL GC-SA 1231/1 (3420640) 3420640
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Скарифікатор Einhell GC-SA 1231/1 1200Вт, травозбірник 28л, до 300 кв.м. 3420640
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Скарифікатор Einhell GC-SA 1231/1 -3420640 Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Аератор Einhell скарифікатор GC-SA 1231/1 (3420640) 3420640
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Аератор Einhell скарифікатор GC-SA 1231/1 (3420640) 3420640
Itbox.ua (Київ)
← купити
Аератор електричний Einhell GC-SA 1231/1 3420640
Motoblok.biz (Київ)
← купити
Електрична газонокосарка Einhell GC-SA 1231/1
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
7 099 грн.
← купити
Аератор-скарифікатор Einhell GC-SA 1231/1, 1200Вт, 31 см, травозбірник 28л, до 300 кв.м., 3420640 UA 3420640
Sota.store (Київ)
← купити
Аератор-скарифікатор Einhell gc-sa 1231/1 1200Вт 31см 28л до 300м2 3420640
Tviy-Dim.com (Київ)
4 934 грн.
← купити
Аератор Einhell GC-SA 1231/1 (3420640)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електричний скарифікатор Einhell GC-SA 1231/1
Einhell-online.kiev.ua (Київ)
5 100 грн.
← купити
Аератор-скарифікатор GC-SA 1231/1 1200Вт 31см 28л до 300м2 Einhell (2000003268931)
Rozetka.ua (Київ)
6 157 грн.
← купити
Потужний скарифікатор електричний Einhell GC-SA 1231/1 : 1200 Вт, для газонів S=300 м, висоти скошування 3 рівня, до 9 мм
Rozetka.ua (Київ)
5 750 грн.
← купити
Аератор Einhell GC-SA 1231/1 (3420640)
Rozetka.ua (Київ)
6 461 грн.
← купити
Потужний скарифікатор електричний Einhell GC-SA 1231/1 : 1200 Вт, для газонів S=300 м
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Аератор Einhell скарифікатор GC-SA 1231/1 (3420640)
Rozetka.ua (Київ)
6 026 грн.
← купити
Аератор-скарифікатор Einhell gc-sa 1231/1, 1200Вт, 31см, 28л, до 300 кв.м. 3420640
Rozetka.ua (Київ)
5 582 грн.
← купити
Аератор Einhell скарифікатор GC-SA 1231/1 (3420640) EINHELL 3420640 995312
Rozetka.ua (Київ)
6 963 грн.
← купити
Аератор-скарифікатор Einhell GC-SA 1231/1 1200Вт 31см 28л до 300м2
Rozetka.ua (Київ)
6 066 грн.
← купити
Einhell Аератор-скарифікатор GC-SA 1231/1, 1200Вт, 31 см, 28л, до 300 кв.м.
Rozetka.ua (Київ)
6 383 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Einhell GC-SA 1231/1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аератор Einhell GC-SA 1231/1. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аератор Einhell GC-SA 1231/1 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія