шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити пилосос Einhell TC-VC 3055 A за ціною від 5960 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Einhell TC-VC 3055 A

Вага (кг): 4.95; Габарити (см): 56.5x35.6x36.2; Довжина кабелю (м): 3; Вбудована розетка; Рівень шуму (дБ): 78; Живлення: мережа; адаптер для інструментів; щілинна: щілинна; Функції насадок: для підлоги; Патронний фільтр; Фільтр тонкого очищення: HEPA; Робота на видування;єм пилозбірника (л): 30; Об'
Колір
Типгосподарський
Прибираннясуха
Збирання води
Пилозбірникконтейнер / мішок
Характеристики
Споживана потужність850 Вт
Об'єм пилозбірника30 л
Робота на видування
Фільтр тонкого очищенняHEPA
Патронний фільтр
Насадки в комплекті
Функції насадокдля підлоги
щілинна
адаптер для інструментів
Джерело живлення
Джерело живленнямережа
Інше
Сумісні мішки (пилозбірники)2351170, 2351195
Сумісні HEPA фільтри2351110
Рівень шуму78 дБ
Тип трубискладова
Відсік для насадок
Вбудована розетка
Довжина кабелю3 м
Габарити (ВхШхГ)56.5x35.6x36.2 см
Вага4.95 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5500 грн.    до  7750 грн.

від 5 960  до 6 900 грн.
Пилосос для вологого та сухого прибирання Einhell TC-VC 3055 A
Einhell-online.kiev.ua (Київ)
6 900 грн.
← купити
Пилосос професійний Einhell TC-VC 3055 A 850 Вт (2347430) 2347430
Moyo.ua (Київ)
← купити
Einhell TC-VC 3055 A (2347430) TC-VC3055A(2347430)
COMFY.ua (Київ)
6 899 грн.
← купити
Пилосос професійний Einhell TC-VC 3055 A 850Вт 190мБа контейнер 30л розетка 220В/2000Вт вологе/сухе прибирання 4.95кг 234743
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Пилосос професійний Einhell TC-VC 3055 A 850Вт 190мБа контейнер 30л розетка 220В/2000Вт вологе/сухе прибирання 4.95кг (23474
Sota.store (Київ)
← купити
Пилосос професійний Einhell tc-vc 3055 a 850Вт 190мБа контейнер 30л розетка 220В/2000Вт вологе/сухе прибирання 4.95кг 234743
Tviy-Dim.com (Київ)
5 960 грн.
← купити
Пилосос професійний Einhell TC-VC 3055 A 850Вт 190мБа контейнер 30л розетка 220В/2000Вт вологе/сухе прибирання 4.95кг (23474
icom.net.ua (Київ)
6 898 грн.
← купити
Пилосос професійний Einhell TC-VC 3055 A 850Вт 190мБа контейнер 30л розетка 220В/2000Вт вологе/сухе прибирання 4.95кг
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Einhell TC-VC 3055 A, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос Einhell TC-VC 3055 A. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос Einhell TC-VC 3055 A у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія