шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити револьвер Флобера та стартовий пістолет Ekol Viper 4,5" Chrome за ціною від 5889 грн.

Характеристики та опис Ekol Viper 4,5" Chrome

Вага (г): 890; Матеріал корпуса: метал; Матеріал рукоятки: пластик; Загальна довжина (мм): 238; Прицільне приладдя: регульоване; Тип боєприпасів: патрон Флобера; Зарядність: багатозарядний; Ствол: гладкий; Система зведення: автозведення; Початкова швидкість кулі (м/с): 210; Калібр (мм): 4; Довжина ствола ("): 4.5
Тип
револьвер Флобера
Форм-фактор
револьвер
Довжина ствола
4.5 "
Калібр
4 мм
Початкова швидкість кулі
210 м/с
Система зведення
автозведення
Ствол
гладкий
Зарядність
багатозарядний
Тип боєприпасів
патрон Флобера
Ємність магазину
9 шт.
Прицільне приладдя
регульоване
Загальна довжина
238 мм
Матеріал рукоятки
пластик
Матеріал корпуса
метал
Вага
890 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5250 грн.    до  8750 грн.

від 5 889  до 10 540 грн.
Ekol Viper 4,5" chrome (хром)
Sportorg.com.ua (Харків)
5 909 грн.
← купити
Ekol Viper 4,5" chrome (хром)
Namushke.com.ua (Харків)
5 910 грн.
← купити
Револьвер Ekol Viper 4.5″ Chrome
CO2 магазин (Харків)
6 300 грн.
← купити
Револьвер під патрон Флобера Ekol Viper 4.5 (Chrome)
Ohotashop.com.ua (Запоріжжя)
← купити
Револьвер під патрон Флобера Ekol Viper 4,5" Chrome Full SET
Rozetka.ua (Київ)
10 540 грн.
← купити
Ekol Viper 4,5" Chrome Full SET
Sportorg.com.ua (Харків)
9 240 грн.
← купити
Ekol Viper 4,5" Chrome Full SET
Namushke.com.ua (Харків)
← купити
Револьвер Ekol Viper 4.5" Chrome/Бук
CO2 магазин (Харків)
6 795 грн.
← купити
Ревоьвер Ekol Viper 4,5" chrome (хром)
Rozetka.ua (Київ)
5 889 грн.
← купити
Револьвер Ekol Viper 4.5 Chrome
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ekol Viper 4,5" Chrome, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: револьвер флобера та стартовий пістолет Ekol Viper 4,5" Chrome. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на револьвер флобера та стартовий пістолет Ekol Viper 4,5" Chrome у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія