шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитяче автокрісло El Camino Evolution 2 360 за ціною від 5289 грн.
Відео 2Фото 48

Характеристики та опис El Camino Evolution 2 360

Вага (кг): 8.5; Матеріал: льон, екошкіра;ятиточкові; Тип ременів: п' Додатковий боковий захист; анатомічна подушка; база ISOFIX: база ISOFIX; висоти ременів; висоти підголівника; нахилу спинки; Індикатор правильного встановлення; 3 (22 – 36 кг); 2 (15 – 25 кг); 1 (9 – 18 кг); Вагова група: 0+ (0 – 13 кг)
Колір
Вагова група
0+ (0 – 13 кг)
1 (9 – 18 кг)
2 (15 – 25 кг)
3 (22 – 36 кг)
Вікова група
1 – 12 місяців
8 – 48 місяців
3 – 7 років
6 – 12 років
Кріплення
ременем безпеки
ISOFIX
якірний ремінь (Top Tether)
Розміщення
по ходу руху
проти ходу руху
Індикатор правильного встановлення
Регулювання
нахилу спинки / 3 положення /
висоти підголівника
висоти ременів
поворотна система
Оснащення
база ISOFIX
знімний чохол
анатомічна подушка
Додатковий боковий захист
Тип ременів
п'ятиточкові
Матеріал
льон, екошкіра
Вага
8.5 кг
Країна походження бренду
Україна
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла El Camino Evolution 2 360:
• Вкладиш для регулювання глибини, підніжка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 289  до 7 697 грн.
Автокрісло El Camino ME 1045 Evolution 2 360 Moon Black ME 1045 Moon Black
Happyland.ua (Харків)
5 289 грн.
← купити
Автокрісло El Camino ME 1045 EVOLUTION 2 360 Simple Gray
Rozetka.ua (Київ)
5 590 грн.
← купити
Автокрісло El Camino ME 1045 Evolution 2 360 Simply Gray ME 1045 Simply Gray
Happyland.ua (Харків)
← купити
Автокрісло El Camino ME 1045 Evolution 2 360 Natural Beige ME 1045 Natural Beige
Happyland.ua (Харків)
← купити
Автокрісло El Camino ME 1045 Evolution 2 360 Antracite ME 1045 Antracite
Happyland.ua (Харків)
← купити
Автокрісло EVOLUTION 2 360 ME 1045 Royal Gray, Кріплення ISOFIX
Rozetka.ua (Київ)
7 697 грн.
← купити
Автокрісло El Camino ME 1045 EVOLUTION 2 360 Black Striped (група 0+/1-2-3, isofix, поворот 360, чорний зі смужками)
Rozetka.ua (Київ)
6 994 грн.
← купити
Автокрісло El Camino ME 1045 EVOLUTION 2 360 Natural Beige (група 0+/1-2-3, isofix, поворот 360, бежевий)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автокрісло El Camino ME 1045 EVOLUTION 2 360 Simply Gray (група 0+/1-2-3, isofix, поворот 360, сірий)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитяче автокрісло El Camino ME 1045 EVOLUTION 2 ISOFIX 360 Simply Gray
Rozetka.ua (Київ)
6 950 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати El Camino Evolution 2 360, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитяче автокрісло El Camino Evolution 2 360. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитяче автокрісло El Camino Evolution 2 360 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія