шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система ELAC Debut ConneX DCB41

Ціни73Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4Аксесуари
Купити акустична система ELAC Debut ConneX DCB41 за ціною від 15249 грн.
Відео 14Фото 13

Характеристики та опис ELAC Debut ConneX DCB41

пульт ДК; Підтримка aptX; Bluetooth; USB-порт; оптичний; RCA; Фазоінвертор: фазоінвертор ззаду; Загальний частотний діапазон (Гц): 50 – 25000; Сумарна потужність (Вт): 100; Кількість смуг: 2; Кількість динаміків: 2; Кількість каналів: комплект 2.0; Тип: активна; Розміщення: полична
Колір
Призначеннядомашня
Розміщенняполична
Технічні характеристики
Типактивна
Кількість каналівкомплект 2.0
Кількість динаміків2
Кількість смуг2
Потужність / частота
Фронт50 Вт/канал
Сумарна номінальна потужність100 Вт
Загальний частотний діапазон50 – 25000 Гц
Конструкція
Особливості конструкціїмагнітне екранування
фазоінвертор ззаду
Роз'єми
ВходиRCA
оптичний
USB-порт
Інше
Bluetooth+
Підтримка aptX
пульт ДК
Діаметр ВЧ динаміка19 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка114 мм
Матеріал оздобленняMDF
Вага6.2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  15500 грн.    до  22000 грн.

від 15 249  до 22 490 грн.
Акустика Elac Debut Connex DCB41 Black
Portativ.ua (Київ)
20 000 грн.
← купити
ELAC Elac Debut Connex Adsum DCB41-DS Black
Era-in-ear.com (Київ)
22 490 грн.
← купити
ELAC Debut ConneX DCB41 Black
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
Активна акустика ELAC DEBUT CONNEX DCB41 Walnut (32063) 32063
FOXTROT.UA (Київ)
19 999 грн.
← купити
Акустична система ELAC Debut Connex DCB41 Walnut (32063)
АЛЛО (Київ)
← купити
ELAC Debut Connex DCB41 Black
Evomusic.com.ua (Київ)
← купити
Активна полочна акустика ELAC Debut ConneX DCB41 (Walnut)
Musician.ua (Київ)
← купити
ELAC ConneX Adsum DCB41-DS офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
17 499 грн.
← купити
Акустична система Elac Debut ConneX DCB41 Walnut
Soho.com.ua (Київ)
16 739 грн.
← купити
Активна акустика Elac Debut ConneX DCB41 Orange (пара) 32064
ШО (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ELAC Debut ConneX DCB41, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система ELAC Debut ConneX DCB41. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система ELAC Debut ConneX DCB41 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія