шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 212Відгуки17Обговорення6Корисне1Аксесуари
Купити водонагрівач Electrolux EWH Formax (EWH 80 Formax) за ціною від 10240 грн.
Відео 8Фото 2

Серия Electrolux EWH Formax

Рейтинг моделі: 3 з 5 (17 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Модифікації Electrolux EWH Formax 4
Где купить? [EWH 80 Formax]
Характеристики [EWH 80 Formax]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака80 л
Форма корпусапрямокутний
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність2000 Вт / 1200/800 Вт /
Режимів нагрівання3
Максимальна тем-ра води75 °C
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Час нагріву177 хв / при нагріванні до 75°С /
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів2
Тип нагрівального елементу«сухий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
електрозахист (УЗО)
захист від завеликого тиску
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Гарантія на бак7 років
Габарити (ВхШхГ)72.9x45.4x46.9 см
Вага27 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  9750 грн.    до  13500 грн.
Areesta Prismatic Dry
Prismatic 80 l D
від 10 450 грн.
Hotpoint-Ariston PRO...
PRO1 ECO 80V DRY HE
від 9 720 грн.
Gorenje GBF SMV9
GBF 80 SMV9
від 10 000 грн.
Hotpoint-Ariston BLU...
BLU1 ECO 80V 1.8K PL DRY
від 9 559 грн.
MIXXUS Flat Dry 10
EWH-10080 Flat Dry
від 8 776 грн.
Thermo Alliance D VJ...
D80V20J(D)2- K
від 8 664 грн.
Hi-Therm Lumia Digit...
Lumia Digit 80 DRY
від 9 789 грн.
Aquaforce Zenith Dry
Zenith Dry V80DF
від 9 015 грн.
Gorenje GBF UA
GBF 80 UA
від 8 278 грн.
Termaxit AquaSlim
AquaSlim 80V
від 9 790 грн.
Tadiran TS D
SIERRA TS-80-D
від 9 670 грн.
Willer Grand Digital
EV 80 DRI Grand Digital
від 9 878 грн.
Ocean Flat RZB ET+DT
Flat RZB80M ET+DT
від 8 728 грн.
GALANTA WDG DRY SLIM
WDG 80 DRY SLIM 2K
від 9 157 грн.
MIXXUS Flat Dry 04
EWH-04080 Flat Dry
від 9 100 грн.
Ocean Flat RZBF ET+DT
Flat RZBF80E-2 ET+DT
від 9 097 грн.
KRONER Flacher D
Flacher K80F2-D
від 10 088 грн.
Tiki Comfort S
Comfort S 80 UA
від 8 413 грн.
Roda Aqua Flat V
Aqua Flat 80V
від 12 499 грн.
Tesy GCV 3616D A06
GCV 803624D A06
від 10 355 грн.
Tesy GCV D06 TS2R
GCV 804424D D06 TS2R
від 10 484 грн.
Eldom Eureka WV D
Eureka WV08046D
від 8 505 грн.
Eldom Eureka Slim
Eureka Slim 80
від 8 400 грн.
Tesy GCV B14 TBR
GCV 804424D B14 TBR
від 9 572 грн.
Hi-Therm Long Life DRY
Long Life VBO 80 DRY
від 8 798 грн.
Tesy GCV C21 TS2R
GCV 804724D C21 TS2R
від 10 499 грн.
Thermo Alliance Spec...
Spectra 80
від 11 548 грн.
Grunhelm WH FDD
WH-80 FDD
від 9 000 грн.
WHP Flat FD
Flat FD 80
від 10 048 грн.
NOVAtec WHP-FD
WHP-FD 80
від 12 394 грн.

3
6
2
6
обычная модель, ничего особенного
27 грудня 2014, 23:52 #
Переваги:компактность, дизайн, термоизоляция, простое управление

Недоліки:через 5 месяцев начала дольше греться вода и в итоге еще через два месяца сгорел тен

Красивый внешне и качественно собранный, но неторопливый бойлер
28 квітня 2016, 16:00 #
Переваги:Работает почти бесшумно и воды дает достаточно много. Правда, полностью холодный бак греется долго, но ситуация когда нужно греть совсем с нуля случается не так уж часто. Можно регулировать мощности нагревателей. Выбор небольшой - 800 или 1200 Вт, но он есть и это не может не радовать. Когда я дома один или когда бойлер работает в режиме ожидания, включаю мощность 800 Вт. Это экономит электроэнергию и снижает нагрузку на электросеть. Опять же, когда нет потребности в большом количестве горячей воды, можно задействовать встроенный экономичный режим. Тогда температура воды в баке не превысит 55 градусов и расход электроэнергии понизится еще больше. Но надо понимать, что для душа на двоих воды, нагретой в экономном режиме, хватает только-только. Простое управление. Все в порядке с безопасностью - предусмотрено три уровня защиты водонагревателя: от повышенного давления, от перегрева и включения сухого бака.

Недоліки:Долгий нагрев воды. Полный холодный бак греется до максимума больше трех часов. Даже для столитровой модели это далеко не блестящий показатель, а уж для 80-и литровой и подавно. Понятно, что это сделано с целью экономии электроэнергии и уменьшения образования накипи, но все же - заставлять ждать клиента больше трех часов это не лучшая идея. На мой взгляд, цена несколько завышена.

Коментар:В преддверии летнего сезона отключения горячей воды озаботился покупкой качественного бойлера. Взял 80-и литровый Electrolux, потому что марка известная, хоть и не дешевая.

Якісний нагрівач без питань. Модель на 80л.
6 квітня 2025, 14:06 #
Переваги:3 режима нагріву. Сухі тени, ще не міняв

Недоліки:Не помітив

Коментар:Працює більше 3-х років

Автор:Ilia Filimonov  пользуюсь Electrolux EWH 80 Formax більше року

Показано 3 з 17 відгуків
ще 10 відгуків
від 10 240  до 13 903 грн.
Electrolux Electrolux EWH 80 Fmx DL EEC
Венкон (Київ)
12 480 грн.
← купити
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Formax
Vashklimat.com.ua (Київ)
10 240 грн.
← купити
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Formax
Summercomfort.com.ua (Київ)
10 250 грн.
← купити
Бойлер електричний Electrolux EWH 80 Fmx EEC 7009E
Teploradost.com.ua (Київ)
12 199 грн.
← купити
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Formax
Climatika.com.ua (Київ)
← купити
Бойлер Electrolux EWH 80 Fmx DL EEC
Itbox.ua (Київ)
12 999 грн.
← купити
ELECTROLUX EWH 80 FMX EEC
Pro100market.com.ua (Київ)
11 690 грн.
← купити
ELECTROLUX EWH 80 FMX EEC
Vodogreyka.com.ua (Київ)
11 749 грн.
← купити
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Formax
Komfortservis.com.ua (Київ)
10 244 грн.
← купити
Electrolux EWH 80 Fmx EEC
Mallprix.com (Київ)
11 546 грн.
← купити
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Formax
Mirtovara.com.ua (Київ)
← купити
Бойлер Electrolux EWH 80 Fmx EEC
Brain.com.ua (Київ)
10 938 грн.
← купити
Бойлер Electrolux EWH 80 Formax
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
11 320 грн.
← купити
Electrolux EWH 80 FMX EEC
Tehnohata.ua (Київ)
10 367 грн.
← купити
Electrolux EWH 80 Fmx EEC
Tehnomart.com (Київ)
11 716 грн.
← купити
Бойлер ELECTROLUX EWH 80 EWH 80 Formax
Comtrading.ua (Київ)
11 225 грн.
← купити
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Formax
Tehnosvit.kiev.ua (Київ)
10 242 грн.
← купити
Бойлер Electrolux EWH 80 Fmx EEC
icom.net.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Fmx EEC Акція!
АЛЛО (Київ)
11 771 грн.
← купити
ELECTROLUX EWH 80 FMX EEC
1smarty.com.ua (Київ)
11 632 грн.
← купити
Electrolux EWH 80 Fmx EEC
Tv-mir.com.ua (Київ)
10 906 грн.
← купити
Водонагрівач ELECTROLUX EWH 80 Fmx EEC
ТЕХНОточка (Київ)
10 398 грн.
← купити
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Electrolux EWH 80 Fmx EEC
Foroom.com.ua (Київ)
11 529 грн.
← купити
Водонагрівач (бойлер) електричний Electrolux EWH 80 Fmx EEC
Denika.ua (Харків)
11 444 грн.
← купити
Electrolux Водонагрівач Electrolux EWH 80 Fmx EEC White
MTA.ua (Київ)
12 299 грн.
← купити
Бойлер Electrolux EWH 80 Fmx DL EEC
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Electrolux Electrolux EWH 80 Fmx EEC
Венкон (Київ)
← купити
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Fmx EEC
Vashklimat.com.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Fmx EEC
Summercomfort.com.ua (Київ)
10 300 грн.
← купити
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Fmx EEC
Climatika.com.ua (Київ)
10 305 грн.
← купити
Бойлер Electrolux EWH 80 Fmx EEC
Itbox.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Fmx EEC
Komfortservis.com.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Fmx EEC
Mirtovara.com.ua (Київ)
← купити
Бойлер Electrolux EWH 80 Fmx DL EEC
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Fmx EEC
Tehnosvit.kiev.ua (Київ)
10 302 грн.
← купити
Бойлер Electrolux EWH 80 Fmx EEC
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бойлер Electrolux EWH 80 Fmx DL EEC
Rozetka.ua (Київ)
12 765 грн.
← купити
Бойлер Electrolux EWH 80 Fmx EEC
Rozetka.ua (Київ)
12 004 грн.
← купити
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Fmx DL EEC 2000 Вт, 80 л, 2 ТЕНі, Сухий ТЕН, білий 280458
Rozetka.ua (Київ)
13 055 грн.
← купити
Бойлер Electrolux EWH 80 Fmx EEC 280459
Rozetka.ua (Київ)
12 277 грн.
← купити
Бойлер Electrolux EWH 80 Fmx DL EEC
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Fmx EEC
Rozetka.ua (Київ)
11 899 грн.
← купити
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Fmx EEC
Rozetka.ua (Київ)
11 544 грн.
← купити
Водонагрівач (бойлер) електричний Electrolux EWH 80 Fmx EEC
Rozetka.ua (Київ)
12 016 грн.
← купити
Водонагрівач Electrolux ewh 80 Formax
Rozetka.ua (Київ)
13 530 грн.
← купити
Бойлер Electrolux EWH 80 Formax[73420]
Rozetka.ua (Київ)
13 692 грн.
← купити
Бойлер Electrolux EWH 80 Fmx EEC (80 л, сухий Тен)
Rozetka.ua (Київ)
11 770 грн.
← купити
Бойлер Electrolux EWH 80 Formax
Rozetka.ua (Київ)
13 903 грн.
← купити
Бойлер Electrolux - EWH 80 FMX EEC
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бойлер Electrolux - EWH 80 FMX DL EEC
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бойлер Electrolux EWH 80 Fmx EEC ELECTROLUX EWH 80 Fmx EEC 1042694
Rozetka.ua (Київ)
12 496 грн.
← купити
Водонагрівач ELECTROLUX 80 Formax
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бойлер Electrolux EWH 80 Fmx EEC
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бойлер Electrolux Formax EWH 80
Rozetka.ua (Київ)
10 591 грн.
← купити
Бойлер Electrolux EWH 80 Fmx EEC
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Electrolux EWH 80 Formax, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач Electrolux EWH Formax (EWH 80 Formax). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач Electrolux EWH Formax (EWH 80 Formax) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія