шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити мережевий фільтр / подовжувач Electrum SB-3 C-ES-1786 за ціною від 207 грн.

Характеристики та опис Electrum SB-3 C-ES-1786

Захист: Рівень захисту: IP 20; Розеток без заземлення (тип C) (шт.): 3; Тип вилки підключення: звичайний; Макс. навантаження (А): 10; Макс. потужність (Вт): 2200; Довжина кабелю (м): 3; Тип: подовжувач
Колір
Типподовжувач
Характеристики
Довжина кабелю3 м
Макс. потужність2200 Вт
Макс. навантаження10 А
Переріз дроту0.75 мм²
Індикація роботи
Підключення
Тип вилки підключеннязвичайний
Розеток без заземлення (тип C)3 шт.
Конструктивні особливості
Штекери розеткипід кутом
Рівень захистуIP 20
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 207  до 349 грн.
Подовжувач блоковий (ABS) Electrum 3 гнізда 3м C-ES-1786
Click.ua (Київ)
223 грн.
← купити
Мережевий подовжувач Electrum C-ES-1786 3.0m, 3 роз, white (C-ES-1786)
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Подовжувач блоковий (ABS) Electrum 3 гнізда 3м C-ES-1786 UA
Sota.store (Київ)
253 грн.
← купити
Мережевий подовжувач Electrum C-ES-1786 3.0m, 3 роз, white (C-ES-1786)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Electrum Мережевий фільтр Electrum (ABS) C-ES-1786 блоковий, 3 гнізда 3м
MTA.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Подовжувач блоковий (ABS) Electrum 3 гнізда 3м C-ES-1786
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
342 грн.
← купити
Мережевий подовжувач Electrum EL ABS SB-3 без заземлення 3 розетки 3 м (C-ES-1786)
Rozetka.ua (Київ)
207 грн.
← купити
Подовжувач блоковий (ABS) Electrum 3 гнізда 3м C-ES-1786
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Подовжувач мережі Electrum C-ES-1786 3.0m, 3 троянд, white
Rozetka.ua (Київ)
329 грн.
← купити
Подовжувач блоковий (ABS) Electrum 3 гнізда 3м C-ES-1786
Rozetka.ua (Київ)
349 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Electrum SB-3 C-ES-1786, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мережевий фільтр / подовжувач Electrum SB-3 C-ES-1786. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мережевий фільтр / подовжувач Electrum SB-3 C-ES-1786 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія