шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Elleci Art за ціною від 1499 грн.
Фото 21

Характеристики та опис Elleci Art

Гарантія виробника: 5 років; Країна походження бренду: Італія; Висота змішувача (мм): 343; Покриття корпусу: граніт; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Запірний клапан: керамічний; Висота струменя (мм): 240; Глибина струменя (мм): 175; Поворотний; Форма: дугоподібний
Колір
Призначення
для кухні
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
дугоподібний
Поворотний
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
граніт
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1700 грн.    до  2300 грн.

від 1 499  до 2 758 грн.
Змішувач для кухонної мийки Elleci ART aluminium 79
Denika.ua (Харків)
2 026 грн.
← купити
Змішувач для кухонного миття Elleci ART aluminium 79
MAUDAU (Київ)
2 399 грн.
← купити
Змішувач для кухонного миття Elleci ART aluminium 79 NW33498
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 263 грн.
← купити
Змішувач Elleci ART ESPRESSO 78
Rozetka.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Змішувач Elleci ART ALUMINIUM 79
Rozetka.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Змішувач Elleci ART BIANCO ANTICO 62
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Elleci ART AVENA 51
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Elleci ART NERO 40
Rozetka.ua (Київ)
2 099 грн.
← купити
Змішувач Elleci ART TITANIUM 73
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Elleci ART TORTORA 43
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Elleci Art, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Elleci Art. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Elleci Art у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія