шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити пальник Enders Canberra за ціною від 1945 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Enders Canberra

Вага (г): 2300; Габарити (мм): 430x260x100; Регулятор потужності; Витрата палива (г/год): 336; Потужність (Вт): 4600; Кріплення балона: виносне; Паливо: газ; Тип: плита
Тип
плита
Паливо
газ
Кріплення балона
виносне
Потужність
4600 Вт / 2x2300 /
Витрата палива
336 г/год
Регулятор потужності
Діаметр конфорки
20 см
Матеріал
сталь
Габарити
430x260x100 мм
Вага
2300 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 945  до 10 854 грн.
Плита для кемпінгу Enders Canberra 2-конфоркова Новий
Synthetic.ua (Луцьк)
1 945 грн.
← купити
Газовая плита Enders Canberra 1790
Kitchen.ua (Київ)
3 138 грн.
← купити
Набір: газова плита Enders Canberra 2 + балон HPCR-G.5, 12,7л + редуктор GOK 50мбар
Rozetka.ua (Київ)
9 054 грн.
← купити
Набір: газова плита Enders Canberra 2 + балон HPCR-G.5, 24,5л з відсікачем + редуктор GOK 50мбар
Rozetka.ua (Київ)
10 854 грн.
← купити
Набір: газова плита Enders Canberra 2 + балон HPCR-G.5, 24,5л + редуктор GOK 50мбар
Rozetka.ua (Київ)
9 504 грн.
← купити
Набір: газова плита Enders Canberra 2 + балон HPCR-G.5, 26,2л + редуктор GOK 50мбар
Rozetka.ua (Київ)
9 684 грн.
← купити
Набір: газова плита Enders Canberra 2 + балон HPCR-G.5, 12,7л з відсікачем + редуктор GOK 50мбар
Rozetka.ua (Київ)
10 494 грн.
← купити
Набір: газова плита Enders Canberra 2 + балон HPCR-G.5, 18,2л + редуктор GOK 50мбар
Rozetka.ua (Київ)
9 234 грн.
← купити
Набір: газова плита Enders Canberra 2 + балон HPCR-G.5, 18,2л з відсікачем + редуктор GOK 50мбар
Rozetka.ua (Київ)
10 674 грн.
← купити
Портативна газова плита Enders Canberra 2 x 2,3 кВт
Rozetka.ua (Київ)
3 135 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Enders Canberra, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пальник Enders Canberra. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пальник Enders Canberra у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія