шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити пальник Enders Ryda 2Z за ціною від 7500 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Enders Ryda 2Z

Вага (г): 4000; Габарити (мм): 520x320x95; Регулятор потужності; Витрата палива (г/год): 336; Потужність (Вт): 4600; Кріплення балона: виносне; Паливо: газ; Тип: плита
Тип
плита
Паливо
газ
Кріплення балона
виносне
Потужність
4600 Вт / 2x2300 /
Витрата палива
336 г/год
Регулятор потужності
П'єзопідпал
Діаметр конфорки
24 см
Вітрозахист
Чохол в комплекті
Матеріал
метал
Габарити
520x320x95 мм
Вага
4000 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  9750 грн.    до  14000 грн.

від 7 500  до 14 905 грн.
Портативна газова плита Enders Ryda 2Z з термодатчиками
Dinastiya.com.ua (Київ)
7 500 грн.
← купити
Портативна газова плита Enders Ryda 2Z з термодатчиками
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Газова плита Enders RYDA 2Z н/ж сталь з термодатчиком + балон HPCR-G.5 (G.4), 12,7л
Rozetka.ua (Київ)
13 005 грн.
← купити
Газова плита Enders RYDA 2Z н/ж сталь з термодатчиком + балон HPCR-G.5 (G.4), 24,5л з відсікачем
Rozetka.ua (Київ)
14 905 грн.
← купити
Газова плита Enders RYDA 2Z н/ж сталь з термодатчиком + балон HPCR-G.5 (G.4), 12,7л з відсікачем
Rozetka.ua (Київ)
14 525 грн.
← купити
Газова плита Enders RYDA 2Z н/ж сталь з термодатчиком + балон HPCR-G.5 (G.4), 18,2л з відсікачем
Rozetka.ua (Київ)
14 715 грн.
← купити
Газова плита Enders RYDA 2Z н/ж сталь з термодатчиком + балон HPCR-G.5 (G.4), 24,5л
Rozetka.ua (Київ)
13 575 грн.
← купити
Газова плита Enders RYDA 2Z н/ж сталь з термодатчиком + балон HPCR-G.5 (G.4), 18,2л
Rozetka.ua (Київ)
13 195 грн.
← купити
Портативна газова плита Enders Ryda 2Z з термодатчиками
Rozetka.ua (Київ)
9 150 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Enders Ryda 2Z, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пальник Enders Ryda 2Z. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пальник Enders Ryda 2Z у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія