шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни94Опис Відгуки14Обговорення5Корисне1Аксесуари
Купити принтер Epson EcoTank L132 за ціною від 6730 грн.
Відео 17Фото 6

Характеристики та опис Epson EcoTank L132

Рейтинг моделі: 4 з 5 (14 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Колір
Формат паперу
A4
Технологія друку
струменевий
Колірність
кольоровий
Ч/б друк
27 стр/хв / 7 стор/хв по ISO /
Кольоровий друк
15 стр/хв / 3.5 стор/хв за ISO /
Ресурс ч/б картриджа
4000 стр
Ресурс кольорового картриджа
5700 стр
Вбудована СБПЧ
Передача даних
підключення до ПК (USB-B)
Габарити (ШхГхВ)
482x222x130 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7000 грн.    до  8750 грн.

1
0
6
Очень хороший принтер. Если придется покупать новый, то буду искать именно такой
23 листопада 2021, 14:07 #
Переваги:Надежность, позволяющая не заботиться о состоянии картриджей. Но для предупреждения неприятностей практикую еженедельную прогонку небольшого файла (цветного).

Недоліки:Не отмечаю.

Коментар:Пользуюсь этим принтером уже года три, если не больше. В основном это печать черными чернилами, недавно залил четвертую бутылочку. Но иногда приходится печатать и в цвете, претензий нет. После мытарств с предыдущими принтерами, где надо было мучиться с заправкой картриджей, здесь просто отдыхаешь. Благо заводская предустановленная СНПЧ.

Автор:Левап41 Павлов  пользуюсь Epson EcoTank L132 більше року

Простенький и надежный принтер для дома
16 жовтня 2017, 23:20 #
Переваги:Заводская снпч
Яркая цветная печать
Не перегревается
Печатающая голова не ломается
Практически не шумит

Недоліки:Нет кабеля для подключения в комплекте
Нет экрана

Коментар:Рассказывать много вряд ли получится - для тех, кто понимает в струйной печати главное его преимущество - яркия и качественные фото, можно без полей. Для тех, кто печатать любит, а с картриджами морочиться не имеет желания - есть предустановленное снпч от производителя, покупаете чернила и заправляете. Такой себе интересный вариант с минимумом разных хитрых заморочек.

Автор:Петр И.  пользуюсь Epson EcoTank L132 більше року

хорошая модель, понравилось
23 квітня 2017, 21:47 #
Переваги:Запас чернил "из коробки", то есть по первой заправке, получается впечатляющим. Емкости с черными чернилами должно хватить на 4000 листов, а цветных вообще на 6500. Конечно, при печати фотографий в режиме высокого качество расход чернил и степень заполнения будет гораздо выше, чем в ISO-тесте, но думаю, что на 500-700 фотографий формата 10х15 я могу рассчитывать. Скорость печати приемлемая, черно-белые текстовые документы выходят со скоростью около 6,5 стр/мин. Фотографии 10х15 в высоком качестве печатаются примерно 72-77 секунд на штуку. Для профессиональной печати это цифры не очень впечатляющие, но дома их хватает и заметного дискомфорта от ожидания не случается. Фирменные чернила для заправки недорогие, всего 6$ за флакон или 24$ за полный набор из всех цветов. ИМХО, по нынешним временам это сказочно дешево.

Недоліки:В комплекте не оказалось ЮСБ-кабеля. Это пипец какой-то, принтер стоит около 4000 грн, а кабель за 50 грн, который необходим каждому (!) владельцу, тупо зажали. На дешевой бумаге печатать фотографии не стоит, так же как и на оригинальной эпсоновской. В первом случае, из за расплывшихся капель получается паршивенькое качество, а во втором можно просто разориться – цены на фирменную бумагу дикие.

Коментар:Давно хотелось иметь дома цветной принтер для печати цветных изображений и фотографий, но останавливала цена расходников. Действительно, если посмотреть на цену фирменных расходников-картриджей для Эпсонов, Кэнонов и ЭйчПи, то стоимость полноцветной печати с массивной заливкой получается получается нешуточной. Да, можно заправлять картриджи недорого, можно даже делать это самостоятельно – шприц в руки и вперед, но качество печати на "совместимых" чернилах будет уже не то, видел такое не один раз. Тогда уж выгоднее фотографии в фотолабораторию носить. Но это одна из новых моделей струйных принтеров с предустановленной на заводе системой непрерывной подачи чернил.

Показано 3 з 14 відгуків
ще 10 відгуків
Руководство по эксплуатации
ІнструкціїEpson L132
від 6 730  до 10 434 грн.
Струменевий принтер Epson L132 (C11CE58403)
Secur.ua (Київ)
7 185 грн.
← купити
Принтер Epson L132 с оригинальной СНПЧ и чернилами
Inksystem.ua (Київ)
7 190 грн.
← купити
Принтер Epson L132 с СНПЧ
Lucky-print.com.ua (Київ)
← купити
Принтер А4 Epson L132 Фабрика друку (C11CE58403) C11CE58403
Artline.ua (Київ)
7 265 грн.
← купити
Epson Принтер Epson L132 Black
MTA.ua (Київ)
8 019 грн.
← купити
Струменевий принтер Epson L132 (C11CE58403) C11CE58403
Itbox.ua (Київ)
← купити
Принтер Epson L132 (C11CE58403)
Touch (Дніпро)
7 019 грн.
← купити
Принтер Epson L132 (C11CE58403) C11CE58403
Openshop.ua (Київ)
7 038 грн.
← купити
Принтер А4 Epson L132 Фабрика друку (C11CE58403) C11CE58403
Click.ua (Київ)
← купити
Принтер Epson L132 (C11CE58403) Ua
Цифра (Київ)
6 940 грн.
← купити
Принтер Epson L132 (C11CE58403) Ua
Stls.store (Київ)
7 010 грн.
← купити
Принтер струменевий Epson L132 (Black) (C11CE58403) C11CE58403
Jabko.ua (Львів)
6 999 грн.
← купити
Epson C11CE58403
Mallprix.com (Київ)
7 051 грн.
← купити
Принтер Epson L132 (C11CE58403) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Принтер Epson EcoTank L132 (C11CE58403) C11CE58403
Ktc.ua (Рівне)
← купити
EPSON L132 C11CE58403
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Струменевий принтер Epson L132 (C11CE58403) C11CE58403
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Принтер Epson L132 (C11CE58403) C11CE58403
Telemart.ua (Київ)
← купити
Принтер струменевий EPSON L132 (C11CE58403) C11CE58403
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Epson L132 (C11CE58403)
Tehnomart.com (Київ)
6 946 грн.
← купити
Принтер Epson L132 (C11CE58403) L132 (C11CE58403)
Denika.ua (Харків)
6 937 грн.
← купити
Принтер Epson L132 (C11CE58403)
Timesport.com.ua (Львів)
7 994 грн.
← купити
Принтер Epson L132 (C11CE58403)
Semtech.com.ua (Луцьк)
8 000 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L132 (C11CE58403) C11CE58403
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Принтер Epson L132 Black
Soho.com.ua (Київ)
7 669 грн.
← купити
Принтер А4 Epson L132 Фабрика друку (C11CE58403) UA C11CE58403
Sota.store (Київ)
6 817 грн.
← купити
EPSON L132 (C11CE58403) C11CE58403
Luckylink.kiev.ua (Київ)
6 753 грн.
← купити
Струменевий принтер EPSON L132 (C11CE58403) C11CE58403
Comtrading.ua (Київ)
← купити
EPSON C11CE58403 Принтер струменевий з пристроє м потокового друку L132
Nkt.ua (Київ)
← купити
Струменевий принтер Epson L132 (C11CE58403) C11CE58403
E-server.com.ua (Київ)
7 238 грн.
← купити
Принтер Epson L132 (C11CE58403) C11CE58403
ШО (Київ)
7 410 грн.
← купити
Принтер Epson L132 (C11CE58403)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
6 896 грн.
← купити
Принтер А4 Epson L132 Фабрика друку (C11CE58403) C11CE58403
icom.net.ua (Київ)
6 730 грн.
← купити
Принтер ink color A4 Epson EcoTank L132 2715 ppm USB 4 inks (C11CE58403)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Струменевий принтер Epson L132 (C11CE58403)
Zhuk.ua (Київ)
7 178 грн.
← купити
Принтер струменевий Epson L132 C11CE58403
Comtrade.ua (Київ)
7 119 грн.
← купити
Принтер Принтер Epson L132 (C11CE58403)
Tv-mir.com.ua (Київ)
7 179 грн.
← купити
Epson l132 Фабрика печати c11ce58403
Tviy-Dim.com (Київ)
7 075 грн.
← купити
Принтер A4 Epson EcoTank L132 C11CE58403
Hns.com.ua (Львів)
← купити
Принтер струменевий Epson L132
Кібернетики (Київ)
← купити
Принтер Epson L132 (C11CE58403)
Foroom.com.ua (Київ)
7 009 грн.
← купити
Принтер А4 Epson L132 Фабрика друку (C11CE58403)
MAUDAU (Київ)
7 241 грн.
← купити
Epson L132 C11CE58403
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Принтер А4 Epson L132 Фабрика друку (C11CE58403) C11CE58403
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 831 грн.
← купити
Принтер Epson L132 (C11CE58403)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Принтер Epson L132 (C11CE58403)
Цифра (Київ)
7 444 грн.
← купити
Принтер Epson L132 (C11CE58403)
Stls.store (Київ)
7 519 грн.
← купити
Принтер Epson L132 (C11CE58403)
Tomdom.in.ua (Львів)
8 003 грн.
← купити
Принтер Epson L132 (C11CE58403)
Redprice.sale (Львів)
7 997 грн.
← купити
Принтер Epson L132 (C11CE58403) C11CE58403
Zaua.store (Львів)
← купити
Принтер Epson L132 (C11CE58403)
MAUDAU (Київ)
7 810 грн.
← купити
Принтер струменевий кольоровий A4 Epson L132 Black 5760х1440 dp до 27/15 стор/хв USB вбудоване СНПЧ по 70 мл чорнило 664 (C1
MAUDAU (Київ)
7 555 грн.
← купити
Струменевий принтер Epson L132 (C11CE58403)
MAUDAU (Київ)
8 030 грн.
← купити
Принтер Epson L132 (C11CE58403)
MAUDAU (Київ)
8 138 грн.
← купити
Принтер струменевий кольоровий A4 Epson L132, Black, 5760х1440 dpi, до 27/15 стор/хв, USB, вбудоване СНПЧ по 70 мл, чорнило
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
7 135 грн.
← купити
Принтер Epson L132 (C11CE58403) NW41040
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Принтер А4 Epson L132 Фабрика друку (C11CE58403)
Rozetka.ua (Київ)
8 454 грн.
← купити
Принтер ink color A4 Epson EcoTank L132 2715 ppm USB 4 inks
Rozetka.ua (Київ)
8 537 грн.
← купити
Принтер Epson L132 (C11CE58403)
Rozetka.ua (Київ)
9 555 грн.
← купити
Принтер А4 Epson L132 Фабрика друку (C11CE58403)
Rozetka.ua (Київ)
7 896 грн.
← купити
Принтер A4 Epson EcoTank L132
Rozetka.ua (Київ)
8 050 грн.
← купити
Струменевий принтер Epson L132 (C11CE58403)
Rozetka.ua (Київ)
8 553 грн.
← купити
Струменевий принтер Epson L132
Rozetka.ua (Київ)
8 514 грн.
← купити
Струменевий принтер Epson L132 (C11CE58403)
Rozetka.ua (Київ)
8 866 грн.
← купити
Принтер струменевий А4 кольоровий Epson L132 чорний 174294
Rozetka.ua (Київ)
8 639 грн.
← купити
Принтер А4 Epson L132 Друк (C11CE58403) 2.7 кг 33431
Rozetka.ua (Київ)
9 143 грн.
← купити
Струменевий принтер Epson L132 (C11CE58403)
Rozetka.ua (Київ)
8 931 грн.
← купити
Принтер А4 Epson L132 Фабрика друку (C11CE58403)
Rozetka.ua (Київ)
8 701 грн.
← купити
Принтер Epson L132 (C11CE58403)
Rozetka.ua (Київ)
9 839 грн.
← купити
Принтер А4 Epson L132 Принтер (C11CE58403)
Rozetka.ua (Київ)
8 981 грн.
← купити
Принтер Epson L132 (C11CE58403) [93073]
Rozetka.ua (Київ)
8 599 грн.
← купити
Принтер Epson L132 (C11CE58403)
Rozetka.ua (Київ)
9 338 грн.
← купити
Принтер струменевий Epson L132 колірний друк А4 USB-B Чорний (C11CE58403)
Rozetka.ua (Київ)
10 434 грн.
← купити
Принтер струменевий Epson L132 кольоровий/з вбудованою СНПЧ/USB
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Принтер А4 Epson L132 Фабрика друку (C11CE58403)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Принтер Epson L132 (C11CE58403)
Rozetka.ua (Київ)
8 047 грн.
← купити
Принтер А4 Epson L132 Фабрика друку (C11CE58403)
Rozetka.ua (Київ)
7 589 грн.
← купити
Принтер А4 Epson L132 Фабрика друку (C11CE58403)
Rozetka.ua (Київ)
8 375 грн.
← купити
Струменевий принтер Epson L132 (C11CE58403)
Rozetka.ua (Київ)
8 844 грн.
← купити
Принтер Epson l132 (c11ce58403)
Rozetka.ua (Київ)
8 833 грн.
← купити
Принтер A4 Epson EcoTank L132
Rozetka.ua (Київ)
7 969 грн.
← купити
Принтер Epson L132 без картриджів для струминного друку фото 10х15 чорний
Rozetka.ua (Київ)
9 081 грн.
← купити
Принтер А4 Epson L132 Фабрика друку (C11CE58403)
Rozetka.ua (Київ)
9 009 грн.
← купити
Принтер А4 Epson L132 Друк (C11CE58403) 2.7 кг
Rozetka.ua (Київ)
← купити
EPSON L132 (C11CE58403)
Rozetka.ua (Київ)
8 340 грн.
← купити
Принтер Epson L132 Фабрика друку А4 (C11CE58403)
Rozetka.ua (Київ)
8 711 грн.
← купити
Принтер струменевий Epson L132 Epson (C11CE58403)
Rozetka.ua (Київ)
8 399 грн.
← купити
Принтер А4 Epson L132 Фабрика друку (C11CE58403)
Rozetka.ua (Київ)
8 273 грн.
← купити
Струменевий принтер Epson L132 (C11CE58403)
Rozetka.ua (Київ)
9 054 грн.
← купити
Струміньовий принтер Epson L132 (C11CE58403)
Rozetka.ua (Київ)
9 460 грн.
← купити
Струменевий принтер Epson L132 (C11CE58403)
Rozetka.ua (Київ)
9 105 грн.
← купити
Принтер струменевий Epson L132 кольоровий/з вбудованою СНПЧ/USB
Rozetka.ua (Київ)
9 888 грн.
← купити
Принтер струменевий Epson L132 кольоровий друк А4 USB-B Чорний (C11CE58403)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Принтер струменевий кольоровий A4 Epson L132, Black (C11CE58403)
Rozetka.ua (Київ)
8 718 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Epson EcoTank L132, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: принтер Epson EcoTank L132. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на принтер Epson EcoTank L132 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія