шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни88Опис Відгуки  Обговорення1Корисне3Аксесуари
Купити принтер Epson EcoTank L8050 за ціною від 13655 грн.
Відео 17Фото 4

Характеристики та опис Epson EcoTank L8050

Колір
Формат паперу
A4
Технологія друку
струменевий
Колірність
кольоровий
Ч/б друк
22 стр/хв
Кольоровий друк
22 стр/хв
Друк на оптичних дисках
Ресурс ч/б картриджа
3600 стр
Ресурс кольорового картриджа
2100 стр
Вбудована СБПЧ
Передача даних
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi Direct
Габарити (ШхГхВ)
403x369x149 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 13 655  до 27 868 грн.
Струйный принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403)
A-techno.com.ua (Київ)
15 607 грн.
← купити
Принтер Epson L8050 с оригинальной СНПЧ и чернилами
Inksystem.ua (Київ)
16 440 грн.
← купити
Принтер Epson L8050 с оригинальной СНПЧ и чернилами Epson
Lucky-print.com.ua (Київ)
← купити
Epson Принтер Epson EcoTank L8050 Black (C11CK37403)
MTA.ua (Київ)
14 399 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403)
Touch (Дніпро)
14 299 грн.
← купити
Струменевий принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403) C11CK37403
Itbox.ua (Київ)
14 499 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37402) C11CK37402
Openshop.ua (Київ)
21 454 грн.
← купити
Принтер А4 кол. Epson L8050 з Wi-Fi (C11CK37403) C11CK37403
Click.ua (Київ)
← купити
Принтер струменевий Epson EcoTank L8050 з Wi-Fi (C11CK37403) C11CK37403
Moyo.ua (Київ)
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403) Ua
Цифра (Київ)
13 699 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403)
Stls.store (Київ)
15 017 грн.
← купити
Принтер Струменевий Epson EcoTank L8050 (C11CK37403) C11CK37403
Jabko.ua (Львів)
← купити
Epson C11CK37403
Mallprix.com (Київ)
14 588 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 with Wi-Fi (C11CK37403) C11CK37403
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Принтер Epson L8050 з Wi-Fi (C11CK37403) C11CK37403
Telemart.ua (Київ)
← купити
Принтер струменевий EPSON EcoTank L8050 (C11CK37403) C11CK37403
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
EPSON L8050 C11CK37403
Notebooker.ua (Київ)
17 315 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403) EcoTank L8050 (C11CK37403)
Denika.ua (Харків)
14 353 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050
Redprice.sale (Львів)
20 850 грн.
← купити
Струменевий принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
14 849 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 Black (C11CK37403)
Soho.com.ua (Київ)
14 889 грн.
← купити
Багатофункціональний принтер Epson EcoTank L8050
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
20 489 грн.
← купити
Принтер A4 Epson EcoTank L8050 (6-колірний, 8стор./хв.) C11CK37403
Hns.com.ua (Львів)
14 679 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403)
Smartmag.biz.ua (Львів)
16 233 грн.
← купити
Принтер ink color A4 Epson EcoTank L8050 2222 ppm USB Wi-Fi 6 inks C11CK37403
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Струменевий принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Струменевий принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403) C11CK37403
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Epson EcoTank L8050 C11CK37402
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
21 010 грн.
← купити
Струменевий принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403) C11CK37403
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403)
Easybay.com.ua (Київ)
15 896 грн.
← купити
Принтер А4 кол. Epson L8050 c Wi-Fi (C11CK37403) UA C11CK37403
Sota.store (Київ)
14 104 грн.
← купити
Epson EcoTank L8050 (C11CK37403)
Tehnomart.com (Київ)
14 170 грн.
← купити
Струменевий принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403) C11CK37403
icom.net.ua (Київ)
13 655 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403)
Semtech.com.ua (Луцьк)
15 421 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403) C11CK37403
ШО (Київ)
17 661 грн.
← купити
Принтер струменевий A4 Epson L8050 с WI-FI (C11CK37403) C11CK37403
Skay.ua (Одеса)
← купити
Принтер А4 кол. Epson L8050 з Wi-Fi (C11CK37403)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
14 349 грн.
← купити
Принтер Принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403)
Tv-mir.com.ua (Київ)
14 375 грн.
← купити
Epson EcoTank L8050 Wi-Fi (C11CK37403)
TEHNOS.UA (Київ)
21 061 грн.
← купити
Epson Принтер ink color a4 EcoTank l8050 2222 ppm usb Wi-Fi 6 inks c11ck37403
Tviy-Dim.com (Київ)
14 636 грн.
← купити
Epson EcoTank L8050 (C11CK37403) C11CK37403
Luckylink.kiev.ua (Київ)
13 771 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403)
Foroom.com.ua (Київ)
14 502 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403) (UA)
Zhuk.ua (Київ)
14 990 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 з Wi-Fi C11CK37403
Кібернетики (Київ)
← купити
Epson EcoTank L8050 (C11CK37403) c11ck37403
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403) NW64008
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
21 139 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 Photo 6 inks with Wi-Fi (C11CK37403)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403) C11CK37403
Openshop.ua (Київ)
14 106 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403)
Цифра (Київ)
14 867 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050
Timesport.com.ua (Львів)
20 847 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050
Tomdom.in.ua (Львів)
20 856 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
15 276 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050
Saren.com.ua (Львів)
20 857 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403)
Timesport.com.ua (Львів)
25 869 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403)
Timesport.com.ua (Львів)
15 415 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403)
Redprice.sale (Львів)
15 418 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403)
Tomdom.in.ua (Львів)
15 424 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050
Semtech.com.ua (Луцьк)
20 853 грн.
← купити
Принтер А4 кол. Epson L8050 з Wi-Fi (C11CK37403) C11CK37403
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
13 905 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050USB Wi-Fi 6 inks (C11CK37403)
Rozetka.ua (Київ)
16 205 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 Wi-Fi (C11CK37403)
Rozetka.ua (Київ)
17 699 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403)
Rozetka.ua (Київ)
26 163 грн.
← купити
Принтер А4 кол. Epson L8050 з Wi-Fi (C11CK37403)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 Wi-Fi (C11CK37403)
Rozetka.ua (Київ)
17 430 грн.
← купити
Струменевий принтер Epson EcoTank L8050
Rozetka.ua (Київ)
16 036 грн.
← купити
Струменевий принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403)
Rozetka.ua (Київ)
19 048 грн.
← купити
Принтер струменевий А4 колір Epson EcoTank L8050 з Wi-Fi 272643
Rozetka.ua (Київ)
17 604 грн.
← купити
Принтер А4 кол. Epson L8050 з Wi-Fi (C11CK37403)
Rozetka.ua (Київ)
16 040 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403) [103601]
Rozetka.ua (Київ)
17 549 грн.
← купити
Струменевий принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403)
Rozetka.ua (Київ)
17 039 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 Wi-Fi (C11CK37403)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403)
Rozetka.ua (Київ)
23 845 грн.
← купити
Принтер Epson L8050 кольоровий/струменевий Wі-Fі A4 (C11CK37403)
Rozetka.ua (Київ)
19 134 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050USB Wi-Fi 6 inks (C11CK37403)
Rozetka.ua (Київ)
16 363 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403)
Rozetka.ua (Київ)
15 519 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank L8050USB Wi-Fi 6 inks (C11CK37403)
Rozetka.ua (Київ)
16 051 грн.
← купити
Струменевий принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403)
Rozetka.ua (Київ)
16 853 грн.
← купити
Принтер Epson EcoTank l8050 Wi-Fi (c11ck37403)
Rozetka.ua (Київ)
17 365 грн.
← купити
Принтер для фотографій Epson L8050 з Wi-Fi та СНПЧ кольоровий.
Rozetka.ua (Київ)
21 644 грн.
← купити
Принтер А4 кол. Epson L8050 з Wi-Fi (C11CK37403)
Rozetka.ua (Київ)
21 471 грн.
← купити
Принтер А4 кол. Epson L8050 з Wi-Fi (C11CK37403) Принтер
Rozetka.ua (Київ)
21 789 грн.
← купити
Epson EcoTank L8050 (C11CK37403)
Rozetka.ua (Київ)
17 008 грн.
← купити
Принтер Epson L8050
Rozetka.ua (Київ)
27 868 грн.
← купити
Принтер струменевий Epson EcoTank L8050 + Wi-Fi (C11CK37403)
Rozetka.ua (Київ)
16 449 грн.
← купити
Принтер А4 кільк. Epson L8050 з Wi-Fi (C11CK37403)
Rozetka.ua (Київ)
16 718 грн.
← купити
Струменевий принтер Epson EcoTank L8050 (C11CK37403)
Rozetka.ua (Київ)
18 013 грн.
← купити
Принтер Epson L8050 кольоровий/струменевий Wі-Fі A4 (C11CK37403)
Rozetka.ua (Київ)
18 295 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Epson EcoTank L8050, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: принтер Epson EcoTank L8050. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на принтер Epson EcoTank L8050 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія