шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити плита Ergo IHP 1520 за ціною від 1549 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Ergo IHP 1520

Габарити (см): 4.2x29.5х36; Автовимкнення: варильної поверхні; Захист від дітей; Індикатор залишкового тепла; Робоча поверхня: склокераміка; Управління конфорками: сенсорне; Плита: електрична
Колір
Тип варильної поверхніелектрична
Управління конфоркамисенсорне
Варильна поверхня
Робоча поверхнясклокераміка
К-ть індукційних конфорок1 шт.
Індикатор залишкового тепла
Додатково
Захист від дітей
Автоматичне вимиканняварильної поверхні
Дисплей
Загальні характеристики
Габарити (ВхШхГ)4.2x29.5х36 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 549  до 2 184 грн.
Настільна плита ERGO IHP-1520
Foroom.com.ua (Київ)
1 824 грн.
← купити
Плитка індукційна ERGO IHP-1520
ТЕХНОточка (Київ)
1 553 грн.
← купити
ERGO IHP-1520
Tehnomart.com (Київ)
1 901 грн.
← купити
Індукційна плита настільна Ergo IHP-1520 Black
Euro-technika.com.ua (Львів)
1 672 грн.
← купити
Плитка індукційна ERGO IHP-1520
Comtrading.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Настільна плита Ergo IHP-1520
Denika.ua (Харків)
1 566 грн.
← купити
Настільна плита Ergo IHP-1520
Znatok.zp.ua (Запоріжжя)
1 549 грн.
← купити
Індукційна плита ergo ihp-1520
Tviy-Dim.com (Київ)
1 719 грн.
← купити
Настільна плита індукційна Ergo IHP-1520
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Настільна плита Ergo IHP-1520
Rozetka.ua (Київ)
1 738 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ergo IHP 1520, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: плита Ergo IHP 1520. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на плита Ergo IHP 1520 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія