шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити плита Ergo IHP 2530 за ціною від 3399 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Ergo IHP 2530

Габарити (см): 4.2x56x36; Автовимкнення: варильної поверхні; Захист від дітей; Потужність конфорок: 1.3 кВт, 1.8 кВт; Індикатор залишкового тепла; Робоча поверхня: склокераміка; Управління конфорками: сенсорне; Плита: електрична
Колір
Тип варильної поверхніелектрична
Управління конфоркамисенсорне
Варильна поверхня
Робоча поверхнясклокераміка
К-ть індукційних конфорок2 шт.
Індикатор залишкового тепла
Потужність конфорок1.3 кВт, 1.8 кВт
Діаметр конфорок12 см, 30 см
Додатково
Захист від дітей
Автоматичне вимиканняварильної поверхні
Дисплей
Загальні характеристики
Потужність підключення3.1 кВт
Габарити (ВхШхГ)4.2x56x36 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  4200 грн.

від 3 399  до 4 759 грн.
Настільна плита ERGO IHP-2530
Foroom.com.ua (Київ)
4 022 грн.
← купити
Плитка індукційна ERGO IHP-2530
ТЕХНОточка (Київ)
3 506 грн.
← купити
ERGO IHP-2530
Tehnomart.com (Київ)
4 098 грн.
← купити
Настільна плита Ergo IHP-2530
Znatok.zp.ua (Запоріжжя)
3 399 грн.
← купити
Плитка індукційна ERGO IHP-2530
icom.net.ua (Київ)
3 478 грн.
← купити
Плитка індукційна ERGO IHP-2530
Comtrading.ua (Київ)
3 899 грн.
← купити
Настільна плита Ergo IHP-2530
Denika.ua (Харків)
3 456 грн.
← купити
Індукційна плита ergo ihp-2530
Tviy-Dim.com (Київ)
3 793 грн.
← купити
Настільна плита індукційна Ergo IHP-2530
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Настільна плита Ergo IHP-2530
Rozetka.ua (Київ)
3 836 грн.
← купити
Плитка індукційна ergo ihp-2530
Rozetka.ua (Київ)
4 759 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ergo IHP 2530, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: плита Ergo IHP 2530. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на плита Ergo IHP 2530 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія