шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло ErgoKids Mio Ergo Lite

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерне крісло ErgoKids Mio Ergo Lite за ціною від 4050 грн.
Фото 4

Характеристики та опис ErgoKids Mio Ergo Lite

Регулювання: Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; Глибина сидіння; Висота сидіння; Висота спинки; Підставка для ніг; Підтримка попереку; Механізм: піастра; Основа: хрестовина з роликами; Розміри сидіння (см): 45x34; Висота спинки (см): 42; Макс. вага користувача (кг): 80; Призначення: дитяче
Колір
Призначеннядитяче
Макс. вага користувача80 кг
Розміри і вага
Висота спинки42 см
Ширина спинки у плечах42 см
Розміри сидіння (ШхГ)45x34 см
Висота сидіння47 – 59 см
Конструкція
Основахрестовина з роликами
Механізмпіастра
Підтримка попереку
Підставка для ніг
Регулювання
Висота спинки
Висота сидіння
Глибина сидіння
Матеріал
Матеріал сидіннятканина
Матеріал спинкитканина
Матеріал основипластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3600 грн.    до  4700 грн.

від 4 050  до 4 490 грн.
Дитяче крісло ErgoKids Mio Ergo Lite Blue (Y-507 Lite KBL) Y-507 Lite KBL
Itbox.ua (Київ)
4 050 грн.
← купити
Дитячий стіл ErgoKids Mio Ergo Lite Pink (Y-507 Lite KP)
Stls.store (Київ)
4 490 грн.
← купити
Дитяче крісло ErgoKids Mio Ergo Lite Blue (Y-507 Lite KBL) Y-507 Lite KBL
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Дитяче крісло ErgoKids Mio Ergo Lite оббивка рожева однотонна Y-507 Lite KP
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитяче крісло ErgoKids Mio Ergo Lite Green (Y-507 Lite KZ) Y-507 Lite KZ
Itbox.ua (Київ)
← купити
Дитяче крісло ErgoKids Mio Ergo Lite Grey (Y-507 Lite G) Y-507 Lite G
Itbox.ua (Київ)
← купити
Дитяче крісло ErgoKids Mio Ergo Lite Pink (Y-507 Lite KP) Y-507 Lite KP
Itbox.ua (Київ)
← купити
Дитячий стіл ErgoKids Mio Ergo Lite Blue (Y-507 Lite KBL)
Stls.store (Київ)
← купити
Дитячий стіл ErgoKids Mio Ergo Lite Green (Y-507 Lite KZ)
Stls.store (Київ)
← купити
Дитяче крісло ErgoKids Mio Ergo Lite Grey (Y-507 Lite G)
Stls.store (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ErgoKids Mio Ergo Lite, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло ErgoKids Mio Ergo Lite. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло ErgoKids Mio Ergo Lite у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія