шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни33Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити тостер Esperanza Casserole за ціною від 449 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Esperanza Casserole

Вага (кг): 0.9; Матеріал корпуса: пластик; Зажим-фіксатор; захист від перегріву; Функції та можливості: індикатор готовності; Кількість виробів: 4; Потужність (Вт): 700; Тип: бутербродниця
Колір
Тип
бутербродниця
Потужність
700 Вт
Кількість виробів
4
Функції та можливості
індикатор готовності
захист від перегріву
Комплектація
форми для сендвічів
Антипригарне покриття
Зажим-фіксатор
Матеріал корпуса
пластик
Вага
0.9 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 449  до 1 099 грн.
Бутербродниця Esperanza Titanum Casserole (TKT002K) TKT002K
Openshop.ua (Київ)
1 077 грн.
← купити
Бутербродниця ESPERANZA TKT002K
FOXTROT.UA (Київ)
559 грн.
← купити
Esperanza TKT002K
Цифра (Київ)
644 грн.
← купити
Esperanza TKT002K
Stls.store (Київ)
651 грн.
← купити
Esperanza TKT002K
Mallprix.com (Київ)
497 грн.
← купити
Бутербродниця Esperanza TKT 002 K
АЛЛО (Київ)
← купити
ESPERANZA TKT002K Sandwich Maker 700W
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Сендвічниця Esperanza TKT002K
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Сендвічниця Esperanza TKT002K
Itbox.ua (Київ)
← купити
Бутербродниця Esperanza TKT002K
Click.ua (Київ)
← купити
Бутербродниця ESPERANZA TKT 002 K
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Бутербродниця Esperanza TKT002K Black
Vodafone.ua (Київ)
449 грн.
← купити
Бутербродниця Esperanza TKT002K
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Бутербродниця ESPERANZA Sandwich Maker 700W Black, обмінна гарантія, TKT002K
Citrus.ua (Київ)
← купити
Бутербродниця Esperanza Titanum Casserole (TKT002K) UA TKT002K
Sota.store (Київ)
548 грн.
← купити
Сендвічниця Esperanza TKT002K
Comtrading.ua (Київ)
774 грн.
← купити
Esperanza Бутербродниця Esperanza Titanum Casserole TKT002K Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Esperanza TKT002K Бутербродниця TKT002K
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Бутербродниця Esperanza Titanum TKT002K Casserole, Black, 700 Вт, автоматичний контроль температури, антипригарне покриття,
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
579 грн.
← купити
Бутербродниця ESPERANZA TKT002K
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бутербродниця Titanum TKT002K Casserole, Black, 700 Вт Esperanza (2000003387366)
Rozetka.ua (Київ)
587 грн.
← купити
Сендвічниця Esperanza TKT002K
Rozetka.ua (Київ)
763 грн.
← купити
Сендвічниця Esperanza TKT002K бутербродниця вафельниця
Rozetka.ua (Київ)
728 грн.
← купити
Сендвичница Esperanza Titanum TKT002K Casserole
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Бутербродниця Esperanza Titanum Casserole (TKT002K)
Rozetka.ua (Київ)
687 грн.
← купити
Сэндвичница Esperanza TKT002K
Rozetka.ua (Київ)
809 грн.
← купити
Бутербродниця Esperanza tkt002k
Rozetka.ua (Київ)
705 грн.
← купити
Esperanza Titanum Casserole (TKT002K)
Rozetka.ua (Київ)
647 грн.
← купити
Сендвічниця Esperanza TKT002K Esperanza TKT002K 954851
Rozetka.ua (Київ)
738 грн.
← купити
Бутербродниця Esperanza Titanum TKT002K Casserole, чорний, 700 Вт, автоматичний контроль температури, антипригарне покриття,
Rozetka.ua (Київ)
757 грн.
← купити
Сендвічниця Esperanza Titanum TKT002K Casserole
Rozetka.ua (Київ)
964 грн.
← купити
Бутербродниця Esperanza Titanum TKT002K Casserole
Rozetka.ua (Київ)
534 грн.
← купити
Сендвічниця Esperanza TKT002K
Rozetka.ua (Київ)
888 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Esperanza Casserole, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тостер Esperanza Casserole. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тостер Esperanza Casserole у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія