шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Сушарка для фруктів Esperanza Champignons

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити сушарка для фруктів Esperanza Champignons за ціною від 1318 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Esperanza Champignons

Вага (кг): 2.55; Матеріал лотків: пластик; Захист від перегріву; Розташування вентилятора (нагрівача): знизу; Споживана потужність (Вт): 125; Рівнів сушарки (шт.): 5; Тип: Тип: вертикальна сушарка фруктів
Тип
вертикальна сушарка фруктів
Рівнів сушарки
5 шт.
Споживана потужність
125 Вт
Розташування вентилятора (нагрівача)
знизу
Захист від перегріву
Матеріал лотків
пластик
Вага
2.55 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 318  до 1 987 грн.
Сушка Esperanza EKD001
Openshop.ua (Київ)
1 671 грн.
← купити
ESPERANZA EKD001 сушарка для овочей Food Dehydrator EKD001
Nkt.ua (Київ)
1 318 грн.
← купити
ESPERANZA EKD 001
Pro100market.com.ua (Київ)
1 372 грн.
← купити
ESPERANZA EKD 001
Vodogreyka.com.ua (Київ)
1 379 грн.
← купити
Esperanza EKD001
Mallprix.com (Київ)
1 343 грн.
← купити
Сушка Esperanza EKD001
Redprice.sale (Львів)
1 981 грн.
← купити
Сушарка для овочів та фруктів Esperanza EKD001 White
Goldtech.ua (Полтава)
1 777 грн.
← купити
Сушарка для продуктів ESPERANZA EKD 001
ТЕХНОточка (Київ)
1 319 грн.
← купити
Сушка Esperanza EKD001
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 346 грн.
← купити
Сушарка для овочів та фруктів Esperanza EKD001 White
Soho.com.ua (Київ)
1 389 грн.
← купити
Сушарка для овочів та фруктів Esperanza EKD001
Zhuk.ua (Київ)
1 355 грн.
← купити
ESPERANZA EKD 001
1smarty.com.ua (Київ)
1 365 грн.
← купити
Сушарка для овочів та фруктів Esperanza EKD001
Tehnomarket.ua (Вінниця)
1 359 грн.
← купити
Сушарка для фруктів та овочів Esperanza EKD001
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 510 грн.
← купити
Сушарка для овочів та фруктів Esperanza EKD001
MAUDAU (Київ)
1 599 грн.
← купити
Esperanza Сушарка для овочів та фруктів Esperanza EKD001 White
MTA.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Сушка Esperanza EKD001 NW09329
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 606 грн.
← купити
Сушарка для овочів та фруктів ESPERANZA EKD 001
Rozetka.ua (Київ)
1 927 грн.
← купити
Сушка Esperanza EKD001
Tomdom.in.ua (Львів)
1 987 грн.
← купити
Сушка Esperanza EKD001
Tomdom.in.ua (Львів)
1 349 грн.
← купити
Сушка Esperanza EKD001
Timesport.com.ua (Львів)
1 978 грн.
← купити
Сушка Esperanza EKD001
Zaua.store (Львів)
← купити
Сушарка Esperanza EKD001
MAUDAU (Київ)
1 703 грн.
← купити
Сушарка для овочів та фруктів Esperanza EKD001
Rozetka.ua (Київ)
1 739 грн.
← купити
Сушарка для фруктів та овочів ESPERANZA EKD001
Rozetka.ua (Київ)
1 764 грн.
← купити
Сушарка для овочів та фруктів ESPERANZA EKD 001
Rozetka.ua (Київ)
1 947 грн.
← купити
Сушарка фруктів Esperanza EKD 001
Rozetka.ua (Київ)
1 507 грн.
← купити
Сушарка для овочів та фруктів ESPERANZA EKD 001
Rozetka.ua (Київ)
1 910 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Esperanza Champignons, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сушарка для фруктів Esperanza Champignons. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сушарка для фруктів Esperanza Champignons у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія