шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити охоронний датчик Eufy Motion Sensor за ціною від 595 грн.

Характеристики та опис Eufy Motion Sensor

Час роботи (міс): 24; Джерело живлення: батарейки; Дальність дії (м): 9; Кут огляду по горизонталі (°): 100; імунітет до тварин; Підключення датчиків (протокол): частота 868 МГц; Встановлення: настінне; Використання: у приміщенні; Датчик: руху
Колір
Датчик
руху
Використання
у приміщенні
Встановлення
настінне
Підключення датчиків (протокол)
частота 868 МГц
Функції та можливості
імунітет до тварин
Кут огляду по горизонталі
100 °
Дальність дії
9 м
Джерело живлення
батарейки / 1 x CR123A /
Час роботи
24 міс
Робоча температура
-10 °C ~ +40 °C
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  300 грн.    до  850 грн.

Инструкция Eufy Motion Sensor
Приложение eufy Security (iOS)
Приложение eufy Security (Android)
від 595  до 1 770 грн.
Датчик руху Eufy Security Motion Sensor Alarm з оповіщенням на смартфон
MAUDAU (Київ)
1 674 грн.
← купити
Датчик руху Motion Sensor Alarm, з оповіщенням на смартфон, White Eufy (2000003084593)
Rozetka.ua (Київ)
1 770 грн.
← купити
Датчик руху Eufy Security Motion Sensor Alarm з оповіщенням на смартфон
Rozetka.ua (Київ)
1 645 грн.
← купити
Датчик руху Eufy Security Motion Sensor Alarm, зі сповіщенням на смартфон, White Датчик руху Eufy Security Motion Sensor Ala
Rozetka.ua (Київ)
595 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Eufy Motion Sensor, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: охоронний датчик Eufy Motion Sensor. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на охоронний датчик Eufy Motion Sensor у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія