шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Evo-Kids Mio

Ціни159Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерне крісло Evo-Kids Mio за ціною від 4490 грн.
Відео 3Фото 4

Характеристики та опис Evo-Kids Mio

Регулювання: Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; Глибина сидіння; Висота сидіння; Висота спинки; Підставка для ніг; Підлокітники; Основа: хрестовина з роликами; Макс. вага користувача (кг): 60; Призначення: дитяче
Колір
Призначеннядитяче
Макс. вага користувача60 кг
Розміри і вага
Висота сидіння45 - 55 см
Конструкція
Основахрестовина з роликами
Підлокітники / знімні /
Підставка для ніг
Фіксація роликів
Регулювання
Висота спинки
Висота сидіння
Глибина сидіння
Матеріал
Матеріал сидіннятканина
Матеріал спинкитканина
Матеріал основипластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4200 грн.    до  5500 грн.

від 4 490  до 6 519 грн.
Крісло EVO-KIDS Mio Ergo Grey (Y-507 G) Y-507 G
FOXTROT.UA (Київ)
4 550 грн.
← купити
Дитяче крісло Evo-kids Mio-G (Y-407 G) Y-407 G
Itbox.ua (Київ)
4 990 грн.
← купити
Дитяче крісло Evo-kids Mio-KZ (арт.Y-407 KZ)
Stls.store (Київ)
4 590 грн.
← купити
Дитяче крісло Evo-kids Mio-G (Y-407 G) Y-407 G
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Evo-kids Mio OR MioOR
COMFY.ua (Київ)
4 989 грн.
← купити
Дитяче крісло Evo-кids Mio Classic Blue (Y-405 KBL)
MAUDAU (Київ)
5 590 грн.
← купити
Дитяче крісло Evo-Kids Mio-G (Y-407 G)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло EVO-KIDS Mio Classic Dark Blue (Y-405 DB) Y-405 DB
FOXTROT.UA (Київ)
4 690 грн.
← купити
Крісло EVO-KIDS Mio KBL Blue (Y-407 KBL) Y-407 KBL
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Крісло EVO-KIDS Mio G Grey (Y-407 G) Y-407 G
FOXTROT.UA (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Evo-Kids Mio, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Evo-Kids Mio. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Evo-Kids Mio у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія