шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Автоакумулятор Exide Factory Sealed [AGM12-10]

Конфігурації і ціни 99Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити автоакумулятор Exide Factory Sealed (AGM12-10) за ціною від 2160 грн.

Серия Exide Factory Sealed

Модифікації Exide Factory Sealed 14
Характеристики [AGM12-10]
Тип
стартерний
Призначення
мотоцикл
Обслуговування
необслуговуваний
Форм-фактор
європейський
Тип електроліту
AGM (склотканина)
Клеми
під болт
Розташування клем
стандартне
Полярність
+ ліворуч
Напруга
12 В
Ємність батареї
10 Агод
Пусковий струм EN
150 А
Габарити (ДхШхВ)
150x87x130 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1800 грн.    до  2900 грн.

від 2 160  до 3 165 грн.
Батарея акумуляторна, EXIDE 12В 10А/год (AGM12-10) AGM1210
Dsvavto.ua (Київ)
2 294 грн.
← купити
EXIDE AGM12-10.5
Mallprix.com (Київ)
2 197 грн.
← купити
Акумулятор автомобільний EXIDE Ready AGM 10Ah (+/-) (160EN) (AGM12-10.5) AGM12-10.5
Brain.com.ua (Київ)
2 160 грн.
← купити
Мото акумулятор Exide Ready AGM 10 Ah (+/-) 150EN (AGM12-10)
Rozetka.ua (Київ)
2 273 грн.
← купити
Стартерна батарея (акумулятор) EXIDE AGM12-10 Exide (AGM1210)
Rozetka.ua (Київ)
2 942 грн.
← купити
Акумулятор EXIDE AGM12-10
Rozetka.ua (Київ)
2 867 грн.
← купити
Акумулятор EXIDE AGM12-10
Rozetka.ua (Київ)
2 763 грн.
← купити
Акумуляторная батарея 10Ah/150A 150x87x130/+L/B0 AGM мото AGM12-10 EXIDE
Rozetka.ua (Київ)
2 862 грн.
← купити
Акумулятор EXIDE AGM 12-10
Rozetka.ua (Київ)
3 165 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Exide AGM12-10, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: автоакумулятор Exide Factory Sealed (AGM12-10). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на автоакумулятор Exide Factory Sealed (AGM12-10) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія