шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Автоакумулятор Exide Start-Stop EFB [EFB EL800]

Конфігурації і ціни 176Відгуки  Обговорення2Корисне
Купити автоакумулятор Exide Start-Stop EFB (EFB EL800) за ціною від 5833 грн.
Відео 2

Серия Exide Start-Stop EFB

Модифікації Exide Start-Stop EFB 13
Где купить? [EFB EL800]
Характеристики [EFB EL800]
Тип
стартерний
Призначення
авто
Обслуговування
необслуговуваний
Форм-фактор
європейський
Тип електроліту
EFB (свинцево-кислотний)
Клеми
конус (Euro)
Розташування клем
стандартне
Полярність
+ праворуч
Напруга
12 В
Ємність батареї
80 Агод
Пусковий струм EN
720 А
Підтримка start-stop
Ручка для перенесення
Габарити (ДхШхВ)
315x175x190 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5250 грн.    до  9000 грн.

від 5 833  до 9 011 грн.
Батарея акумуляторна EXIDE "Maintenance", 12в 80а/год (EL800) EL800
Dsvavto.ua (Київ)
5 833 грн.
← купити
Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP EFB 80A (EL800) EL800
Itbox.ua (Київ)
5 839 грн.
← купити
EXIDE EL800
Mallprix.com (Київ)
6 190 грн.
← купити
Акумулятор Exide Start-Stop 12В 80А·год 800А R+ (EL800) EL800
Moyo.ua (Київ)
7 991 грн.
← купити
Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP EFB 80A (EL800) EL800
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Автомобільний акумулятор EXIDE START-STOP EFB 80A (EL800) EL800
Comtrading.ua (Київ)
7 523 грн.
← купити
Exide Автомобільний акумулятор Exide START-STOP EFB 80A (EL800)
MTA.ua (Київ)
7 399 грн.
← купити
Стартерна батарея (акумулятор) EXIDE EL800 Exide (EL800)
Rozetka.ua (Київ)
8 952 грн.
← купити
Акумулятор 80 Ah/12V EXIDE EFB Euro
Rozetka.ua (Київ)
8 112 грн.
← купити
Аккумулятор EXIDE Start-Stop EFB 12V 80Аг 800А (EN) EL800 R+
Rozetka.ua (Київ)
7 403 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Exide EFB EL800, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: автоакумулятор Exide Start-Stop EFB (EFB EL800). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на автоакумулятор Exide Start-Stop EFB (EFB EL800) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія