шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 320Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити автоакумулятор Exide AGM (ETX7A-BS) за ціною від 1684 грн.
Відео 29

Серия Exide AGM

Модифікації Exide AGM 29
Характеристики [ETX7A-BS]
Тип
стартерний
Призначення
мотоцикл
Обслуговування
необслуговуваний
Форм-фактор
європейський
Тип електроліту
AGM (склотканина)
Клеми
під болт
Розташування клем
стандартне
Полярність
+ ліворуч
Напруга
12 В
Ємність батареї
6 Агод
Пусковий струм EN
90 А
Габарити (ДхШхВ)
150x90x95 мм
Вага
2.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1100 грн.    до  2300 грн.

від 1 684  до 2 198 грн.
Мото акумулятор Exide AGM 6 Ah (+/-) 90EN (ETX7A-BS)
Rozetka.ua (Київ)
1 747 грн.
← купити
Аккумулятор мото EXIDE 12 V 6 Ah 90 A (+/-) 150x87x93 (YTX7A-BS / ETX7A-BS)
Rozetka.ua (Київ)
2 052 грн.
← купити
Стартерна батарея (акумулятор) EXIDE ETX7A-BS Exide (ETX7ABS)
Rozetka.ua (Київ)
2 198 грн.
← купити
Акумулятор 6 Ah/12V EXIDE MOTO AGM ETX7A-BS
Rozetka.ua (Київ)
1 721 грн.
← купити
Акумулятори для мотоциклів EXIDE Moto AGM 6CT 6Ah L+ ETX7A-BS
Rozetka.ua (Київ)
1 802 грн.
← купити
Мото акумулятор EXIDE AGM ETX 7A-BS 12V 6Ah 90А L+ ETX7A-BS
Rozetka.ua (Київ)
1 684 грн.
← купити
Мото акумулятор EXIDE ETX7A-BS/YTX7A-BS 6 Аh, 90 А, (+/-), 150х87х93 мм
Rozetka.ua (Київ)
1 722 грн.
← купити
Акумулятор EXIDE ETX7A-BS
Rozetka.ua (Київ)
2 099 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Exide ETX7A-BS, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: автоакумулятор Exide AGM (ETX7A-BS). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на автоакумулятор Exide AGM (ETX7A-BS) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія