шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Клавіатура Fantech ATOM81 MK875V2 Blue Switch

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити клавіатура Fantech ATOM81 MK875V2 Blue Switch за ціною від 1061 грн.

Характеристики та опис Fantech ATOM81 MK875V2 Blue Switch

Вага (г): 609; Розміри (мм): 327x135x35; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування: RGB; Ігровий режим; Регулювання гучності: колесом; Клавіша Fn; #KRO: 26-KRO; Anti-Ghosting; Hot Swap; Перемикачі: Blue (Clicky); Конструкція клавіш: механічна; Хід клавіш: високий
Колір
Тип підключеннядротова
Довжина кабелю1.5 м
Типігрові
Формат1800 (компактна повнорозмірна)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмеханічна
ПеремикачіBlue (Clicky)
Ресурс перемикачів50 млн натискань
Hot Swap
Anti-Ghosting
#KRO26-KRO
Клавіша Fn
Додатково
Нанесення символів (латиниця)double-shot
Регулювання гучностіколесом
Ігровий режим
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
Інше
Розміри327x135x35 мм
Вага609 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1600 грн.    до  2300 грн.

від 1 061  до 2 860 грн.
Fantech ATOM81 MK875V2 Blue Switch Navy (6972661289909) Navy
AKS.ua (Київ)
1 061 грн.
← купити
Клавіатура Fantech ATOM81 MK875V2, ігрова, Blue Switch, RGB, USB, SkyBlue
Rozetka.ua (Київ)
2 370 грн.
← купити
Fantech ATOM81 MK875V2 Blue Switch SkyBlue (6972661289923) SkyBlue
AKS.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Fantech ATOM81 MK875V2, ігрова, Blue Switch, RGB, USB, Navy
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Fantech ATOM81 MK875V2, ігрова, Blue Switch, RGB, USB, SkyBlue
Rozetka.ua (Київ)
2 099 грн.
← купити
Клавіатура Fantech ATOM81 MK875V2, ігрова, Blue Switch, RGB, USB, Navy
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова Клавіатура Fantech ATOM81 MK875V2 MIZU Blue Switch, SkyBlue
Rozetka.ua (Київ)
1 640 грн.
← купити
Ігрова клавіатура fantech atom81 mk875v2 mizu blue switch skyblue колір
Rozetka.ua (Київ)
2 669 грн.
← купити
Ігрова клавіатура fantech atom81 mk875v2 mizu blue switch navy колір
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Ігрова Fantech ATOM81 MK875V2 MIZU Blue Switch SkyBlue
Rozetka.ua (Київ)
1 707 грн.
← купити
Ігрова Механічна Клавіатура Fantech ATOM81 MK875V2 Blue Switch USB/Type-C провідна/функція Anti Ghosting для 26 клавіш SkyBl
Rozetka.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Ігрова Механічна Клавіатура Fantech ATOM81 MK875V2 Blue Switch USB/Type-C провідна/функція Anti Ghosting для 26 клавіш Navy
Rozetka.ua (Київ)
1 867 грн.
← купити
Клавіатура Ігрова Fantech ATOM81 MK875V2 MIZU Blue Switch Колір SkyBlue
Rozetka.ua (Київ)
1 843 грн.
← купити
Клавіатура Ігрова Fantech ATOM81 MK875V2 MIZU Blue Switch Колір Navy
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Ігрова FANTECH ATOM81 MK875V2 MIZU Blue Switch SkyBlue
Rozetka.ua (Київ)
2 860 грн.
← купити
Клавіатура провідна ігрова Fantech ATOM81 MK875V2 Blue Switch SkyBlue
Rozetka.ua (Київ)
1 909 грн.
← купити
Клавіатура Fantech ATOM81 MK875V2, ігрова, Blue Switch, RGB, USB, SkyBlue
Rozetka.ua (Київ)
2 186 грн.
← купити
Клавіатура Fantech ATOM81 MK875V2, ігрова, Blue Switch, RGB, USB, Navy
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fantech ATOM81 MK875V2 Blue Switch, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Fantech ATOM81 MK875V2 Blue Switch. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Fantech ATOM81 MK875V2 Blue Switch у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія