шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Fantech (кількість каналів)
1.0 (моно)
2.0 (стерео)
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити портативна колонка Fantech BS153 NeraBox за ціною від 391 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Fantech BS153 NeraBox

Вага (г): 214; Розміри (мм): 74x94x38; Матеріал: пластик; USB-порт для зарядки: USB-C; Час автономної роботи (год): 8; Ємність акумулятора (мАгод): 1200; Додатково: карабін / підвіс; Bass Boost;язку; Підтримка кодеків: Функції та можливості: мікрофон для гучного зв' Синхронізація колонок: TWS; Частотний діапазон (Гц): 100 – 20000
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.4
USB
кардридер
Характеристики акустики
Кількість каналів1.0 (моно)
Пасивний випромінювач
Вихідна потужність5 Вт
Частотний діапазон100 – 20000 Гц
Синхронізація колонокTWS
Функції та можливостімікрофон для гучного зв'язку
Bass Boost
Додатковокарабін / підвіс
Акумулятор
Ємність акумулятора1200 мАгод
Час автономної роботи8 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)74x94x38 мм
Вага214 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 391  до 1 093 грн.
Fantech BS153 Black
AKS.ua (Київ)
391 грн.
← купити
Колонка FANTECH BS153 NeraBox Сірий
Rozetka.ua (Київ)
1 093 грн.
← купити
Колонка FANTECH BS153 NeraBox Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth колонка Fantech BS153 NeraBox 5W TWS стерео Сіра
Rozetka.ua (Київ)
839 грн.
← купити
Колонка Fantech BS153 NeraBox, портативна акустика Hi-Fi якості звуку, вбудований чутливий мікрофон, Bluetooth V5.4, аккумул
Rozetka.ua (Київ)
659 грн.
← купити
Колонка FANTECH BS153 NeraBox Сірий
Rozetka.ua (Київ)
900 грн.
← купити
Колонка FANTECH BS153 NeraBox Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Бездротова Bluetooth Колонка Акустика Fantech BS153 NeraBox 5W |BT5.4, USB/TF, TWS, 8h| black
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Портативна Бездротова Bluetooth Колонка Акустика Fantech BS153 NeraBox 5W |BT5.4, USB/TF, TWS, 8h| grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fantech BS153 NeraBox, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка Fantech BS153 NeraBox. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка Fantech BS153 NeraBox у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія