шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Офісний стіл Fantech Dublin DW114

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити офісний стіл Fantech Dublin DW114 за ціною від 23490 грн.
Відео 1Фото 8

Характеристики та опис Fantech Dublin DW114

Макс. навантаження (кг): 120; Тримач навушників; Кількість двигунів (шт.): 1; RGB-підсвічування; Кабель-менеджмент; Конструкція ніжок: Т-подібні; Форма стільниці: прямокутна; Регулювання висоти: електромотор; Макс. висота (мм): 1220; Розміри (мм): 1400x700x730; Тип: ігровий (геймерський)
Колір
Тип
ігровий (геймерський)
Розміри
1400x700x730 мм
Макс. висота
1220 мм
Регулювання висоти
електромотор
Форма стільниці
прямокутна
Конструкція ніжок
Т-подібні
Кабель-менеджмент
RGB-підсвічування
Кількість двигунів
1 шт.
Тримач для навушників
Макс. навантаження
120 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 23 490  до 38 740 грн.
Стіл ігровий Fantech DW114 Dublin Workstation, 2 мотори, висота 73–122 см, 120 кг, магн. килимок + RGB стрічка
Rozetka.ua (Київ)
23 490 грн.
← купити
Стіл ігровий Fantech DW114 Dublin Workstation, 2 мотори, висота 73–122 см, 120 кг, магн. килимок + RGB стрічка
Rozetka.ua (Київ)
23 550 грн.
← купити
Ігровий стіл FANTECH DW114 Workstation Чорний
Rozetka.ua (Київ)
38 740 грн.
← купити
Ігровий комп'ютерний стіл для геймера Fantech DW114 з регулюванням висоти електричним приводом режимом пам'яті RGB підсвічув
Rozetka.ua (Київ)
24 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fantech Dublin DW114, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: офісний стіл Fantech Dublin DW114. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на офісний стіл Fantech Dublin DW114 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія