шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Офісний стіл Fantech WS514

Ціни3Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити офісний стіл Fantech WS514 за ціною від 18590 грн.
Відео 1Фото 4

Характеристики та опис Fantech WS514

Макс. навантаження (кг): 80; Кількість двигунів (шт.): 2; Конструкція ніжок: U-подібні; Форма стільниці: прямокутна; Регулювання висоти: електромотор; Макс. висота (мм): 1170; Розміри (мм): 1400x700x720; Тип: ігровий (геймерський)
Колір
Тип
ігровий (геймерський)
Розміри
1400x700x720 мм
Макс. висота
1170 мм
Регулювання висоти
електромотор
Форма стільниці
прямокутна
Конструкція ніжок
U-подібні
Кількість двигунів
2 шт.
Макс. навантаження
80 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 18 590  до 29 660 грн.
Стіл ігровий Fantech WS514 Workstation, 2 мотори, висота 72–117 см, 80 кг, 4 пресети, сенсорна панель, кабель-менеджмент
Rozetka.ua (Київ)
18 590 грн.
← купити
Ігровий стіл FANTECH WS514 Workstation Чорний
Rozetka.ua (Київ)
29 660 грн.
← купити
Ігровий комп'ютерний стіл для геймера 1400700 мм з регулюванням висоти електричним приводом та режимом пам'яті Fantech WS514
Rozetka.ua (Київ)
19 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fantech WS514, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: офісний стіл Fantech WS514. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на офісний стіл Fantech WS514 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія