шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити електрочайник Fellow Stagg Ekg за ціною від 8130 грн.
Відео 26Фото 40

Характеристики та опис Fellow Stagg Ekg

Вага (кг): 1.3; Габарити (см): 29.2x17.1x20.3; Матеріал: сталь; Подача води: Дисплей; Знімна кришка; Термометр; Дехлорування води; Підтримка t° (чайник); Регулювання температури (°C): 57 – 100; Терморегулятор; Індикатор рівня води: немає; Нагрівальний елемент: прихований; Споживана потужність (Вт): 1200
Колір
Тип
для заварювання кави
Дизайн
хай-тек
Об'єм
0.9 л
Споживана потужність
1200 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
немає
Терморегулятор
Регулювання температури
57 – 100 °C
Підтримка t° (чайник)
Дехлорування води
Термометр
Знімна кришка
Дисплей
Матеріал
сталь
Довжина кабелю
0.8 м
Джерело живлення
110 В
Габарити
29.2x17.1x20.3 см
Вага
1.3 кг / з підставкою /
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7250 грн.    до  11500 грн.

від 8 130  до 13 066 грн.
Електрочайник Fellow Stagg EKG Pro Green
Redprice.sale (Львів)
12 070 грн.
← купити
Електрочайник FELLOW Stagg EKG PRO Matte White
Denika.ua (Харків)
9 185 грн.
← купити
Електрочайник Fellow Stagg EKG Pro Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
8 969 грн.
← купити
Електрочайник FELLOW Stagg EKG PRO Matte White
Rozetka.ua (Київ)
9 622 грн.
← купити
Електрочайник FELLOW Stagg EKG PRO Matte Black Walnut
Denika.ua (Харків)
12 472 грн.
← купити
Електрочайник Fellow Stagg EKG Pro White
Semtech.com.ua (Луцьк)
8 999 грн.
← купити
Електрочайник Fellow Stagg EKG Pro Black
Timesport.com.ua (Львів)
8 963 грн.
← купити
Електрочайник Fellow Stagg EKG Pro Black
Redprice.sale (Львів)
8 966 грн.
← купити
Електрочайник Fellow Stagg EKG Pro White
Timesport.com.ua (Львів)
8 993 грн.
← купити
Електрочайник Fellow Stagg EKG Pro Black
Tomdom.in.ua (Львів)
8 972 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fellow Stagg Ekg, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрочайник Fellow Stagg Ekg. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрочайник Fellow Stagg Ekg у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія