шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни39Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити плита FIRST Austria FA 5095-4 за ціною від 4075 грн.
Фото 10

Характеристики та опис FIRST Austria FA 5095-4

Габарити (см): 6.5x56.5x35; Автовимкнення: варильної поверхні; Захист від дітей; Робоча поверхня: склокераміка; Управління конфорками: сенсорне; Плита: електрична
Колір
Тип варильної поверхніелектрична
Управління конфоркамисенсорне
Варильна поверхня
Робоча поверхнясклокераміка
К-ть індукційних конфорок2 шт.
Діаметр конфорок22 см, 22 см
Додатково
Захист від дітей
Автоматичне вимиканняварильної поверхні
Дисплей
Загальні характеристики
Потужність підключення3.5 кВт
Габарити (ВхШхГ)6.5x56.5x35 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4200 грн.    до  5250 грн.

від 4 075  до 6 149 грн.
Плитка FIRST FA-5095-4
FOXTROT.UA (Київ)
4 948 грн.
← купити
Настільна плита First FA-5095-4
Itbox.ua (Київ)
← купити
Настільна плита First FA-5095-4
Цифра (Київ)
4 163 грн.
← купити
Настільна плита First FA-5095-4
Stls.store (Київ)
4 205 грн.
← купити
First FA-5095-4
Mallprix.com (Київ)
4 075 грн.
← купити
Плита комбінована First FA-5095-4 Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Індукційна електроплита подвійна FIRST FA-5095-4 Black
Bonus-ua.com (Київ)
4 399 грн.
← купити
Індукційна електроплита FIRST FA-5095-4 Black
Proficook.com.ua (Київ)
4 569 грн.
← купити
Плита настільна First FA-5095-4
Denika.ua (Харків)
4 234 грн.
← купити
Настільна плита First FA-5095-4
icom.net.ua (Київ)
4 696 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати FIRST Austria FA 5095-4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: плита FIRST Austria FA 5095-4. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на плита FIRST Austria FA 5095-4 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія