шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни79Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити електрочайник FIRST Austria FA-5407-3 за ціною від 659 грн.
Відео 1Фото 7

Характеристики та опис FIRST Austria FA-5407-3

Вага (кг): 0.85; Габарити (см): 21х20х16; Матеріал: сталь; Подача води: Подвійні стінки; Індикатор рівня води: за ручкою (збоку); Нагрівальний елемент: прихований; Споживана потужність (Вт): 2200;єм (л): 1.2; Об' Тип: електрочайник
Колір
Тип
електрочайник
Об'єм
1.2 л
Споживана потужність
2200 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
за ручкою (збоку)
Подвійні стінки
Матеріал
сталь
Довжина кабелю
0.62 м
Джерело живлення
230 В
Габарити
21х20х16 см
Вага
0.85 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  750 грн.    до  1050 грн.

від 659  до 1 300 грн.
Електрочайник First FA-5407-3-CR
Touch (Дніпро)
799 грн.
← купити
Електрочайник FIRST 5407-3-BU FA-5407-3-BU
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Електрочайник First FA-5407-3-BU
Itbox.ua (Київ)
859 грн.
← купити
First FA-5407-3GN
АЛЛО (Київ)
829 грн.
← купити
Електрочайник First FA-5407-3-BU
Цифра (Київ)
753 грн.
← купити
Електрочайник First FA-5407-3-BU
Stls.store (Київ)
760 грн.
← купити
First FA-5407-3-GN
Mallprix.com (Київ)
775 грн.
← купити
Електрочайник металевий FIRST FA-5407-3 Green
Bonus-ua.com (Київ)
659 грн.
← купити
Електрочайник металевий FIRST FA-5407-3GN
Proficook.com.ua (Київ)
689 грн.
← купити
Електрочайник FIRST FA 5407-3 BU
ТЕХНОточка (Київ)
795 грн.
← купити
Електрочайник FIRST Austria FA-5407-3-GN
Goldtech.ua (Полтава)
977 грн.
← купити
First FA-5407-3-BU
COMFY.ua (Київ)
← купити
Електрочайник First FA-5407-3-BU
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Електрочайник First Austria FA-5407-3-GN
Citrus.ua (Київ)
1 009 грн.
← купити
Електрочайник First FA-5407-3-CR
Zhuk.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Електрочайник First FA-5407-3-BU
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 229 грн.
← купити
Електрочайник First FA-5407-3-BU
MAUDAU (Київ)
934 грн.
← купити
First Електрочайник First FA-5407-3-BU
MTA.ua (Київ)
779 грн.
← купити
Електрочайник First FA-5407-3CR NW16887
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
881 грн.
← купити
Електрочайник FIRST FA-5407-3-CR
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник First FA-5407-3-BU
Touch (Дніпро)
789 грн.
← купити
Електрочайник FIRST 5407-3-CR
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Електрочайник FIRST 5407-3-GN
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Електрочайник First FA-5407-3-CR
Itbox.ua (Київ)
← купити
Електрочайник First FA-5407-3CR
Цифра (Київ)
752 грн.
← купити
Електрочайник First FA-5407-3GN
Цифра (Київ)
← купити
Електрочайник First FA-5407-3CR
Stls.store (Київ)
← купити
Електрочайник First FA-5407-3GN
Stls.store (Київ)
759 грн.
← купити
First FA-5407-3-BU
Mallprix.com (Київ)
776 грн.
← купити
First FA-5407-3-CR
Mallprix.com (Київ)
← купити
Електрочайник FIRST Austria FA-5407-3-BU
Goldtech.ua (Полтава)
← купити
Електрочайник FIRST Austria FA-5407-3-CR
Goldtech.ua (Полтава)
← купити
First FA-5407-3-GN
COMFY.ua (Київ)
← купити
First FA-5407-3-CR
COMFY.ua (Київ)
← купити
Електрочайник First FA-5407-3-CR
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Електрочайник First Austria FA-5407-3-BU
Citrus.ua (Київ)
1 010 грн.
← купити
Електрочайник First FA-5407-3-GN
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Електрочайник First FA-5407-3-BU
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Електрочайник First FA-5407-3GN
MAUDAU (Київ)
933 грн.
← купити
Чайник First Austria FA-5407-3-BU 1.2 л подвійні стінки
MAUDAU (Київ)
942 грн.
← купити
First Електрочайник First FA-5407-3-CR
MTA.ua (Київ)
← купити
First Електрочайник First FA-5407-3-GN
MTA.ua (Київ)
769 грн.
← купити
Електрочайник First FA-5407-3-BU NW38006
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Електрочайник First FA-5407-3GN NW38007
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
880 грн.
← купити
Чайник FIRST Austria FA-5407-3-BU (1.2л) подвійні стінки TU-FA-5407-3-BU
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
888 грн.
← купити
Електрочайник FIRST FA-5407-3-BU
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник FIRST FA-5407-3-GN
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник металевий FIRST FA-5407-3 Green
Rozetka.ua (Київ)
709 грн.
← купити
Електрочайник First FA-5407-3-BU 161562
Rozetka.ua (Київ)
1 139 грн.
← купити
Чайник електричний First FA-5407-3-BU 1.2 л синій
Rozetka.ua (Київ)
1 118 грн.
← купити
Чайник електричний First FA-5407-3GN 1.2 л зелений
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Чайник електричний First FA-5407-3-CR 1.2 л бежевий
Rozetka.ua (Київ)
1 119 грн.
← купити
Електрочайник First FA-5407-3-BU
Rozetka.ua (Київ)
1 176 грн.
← купити
Електрочайник First FA-5407-3-BU [152881]
Rozetka.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Електрочайник First FA-5407-3-GN [152883]
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Електрочайник First FA-5407-3-CR [152880]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник First FA-5407-3-CR
Rozetka.ua (Київ)
1 134 грн.
← купити
Електрочайник First FA-5407-3-BU
Rozetka.ua (Київ)
1 145 грн.
← купити
Електрочайник First FA-5407-3CR
Rozetka.ua (Київ)
1 075 грн.
← купити
Електрочайник First FA-5407-3-BU
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник First FA-5407-3GN
Rozetka.ua (Київ)
1 073 грн.
← купити
Чайник FIRST Austria FA-5407-3-BU (1.2л) подвійні стінки
Rozetka.ua (Київ)
1 083 грн.
← купити
Електрочайник FIRST Austria FA-5407-3-CR
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник FIRST Austria FA-5407-3-GN
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник FIRST Austria FA-5407-3-BU
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник-термос з подвійними стінками First Austria 1.2 л (FA-5407-3-GN)
Rozetka.ua (Київ)
1 212 грн.
← купити
Електрочайник-термос з подвійними стінками First Austria 1.2 л (FA-5407-3-BU)
Rozetka.ua (Київ)
1 209 грн.
← купити
Електрочайник-термос з подвійними стінками First Austria 1.2 л (FA-5407-3-CR)
Rozetka.ua (Київ)
1 300 грн.
← купити
Електрочайник First FA-5407-3-BU
Rozetka.ua (Київ)
1 190 грн.
← купити
Електрочайник First FA-5407-3GN
Rozetka.ua (Київ)
1 080 грн.
← купити
Электрочайник FIRST FA-5407-3-BU
Rozetka.ua (Київ)
1 078 грн.
← купити
Електрочайник 1,2 л FIRST FA-5407-3-CR
Rozetka.ua (Київ)
1 159 грн.
← купити
Електрочайник First FA-5407-3GN
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Чайник FIRST FA-5407-3-BU (1.2л) подвійні стінки
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електричний чайник First FA-5407-3-BU
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електричний чайник First FA-5407-3-СR
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник First Austria FA-5407-3-BU
Rozetka.ua (Київ)
825 грн.
← купити
Електрочайник First Austria FA-5407-3-GN
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник First Austria FA-5407-3-CR
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати FIRST Austria FA-5407-3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрочайник FIRST Austria FA-5407-3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрочайник FIRST Austria FA-5407-3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія