шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни39Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити кавоварка FIRST Austria FA-5450-4 за ціною від 690 грн.

Характеристики та опис FIRST Austria FA-5450-4

Вага (кг): 0.6; Габарити (см): 24x17x11; Резервуар для молока: Потужність (Вт): 800;єм резервуара (л): 0.35; Об' Сумісні капсули: Порцій за 1 раз: 2; Кава: мелена; Тип: електротурка
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Тип
електротурка
Кава
мелена
Порцій за 1 раз
2 шт.
Резервуар для води
0.35 л
Споживана потужність
800 Вт
Габарити (ШхВхГ)
24x17x11 см
Довжина кабелю
0.79 м
Вага
0.6 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  650 грн.    до  1150 грн.

измените описание товара на правдивое.
13 лютого 2022, 08:37 #
Переваги:быстрое приготовление

Недоліки:ручка не складывается

Коментар:выбирала по описсанным параметрам,часто путешествую,хотела компактную турку.Ручка в этой модели не складывается.Этим фактом я растроена очень.

Автор:Галина Самсон

від 690  до 1 349 грн.
Електротурка FIRST FA-5450-4
FOXTROT.UA (Київ)
895 грн.
← купити
Електротурка First FA-5450-4
Openshop.ua (Київ)
1 240 грн.
← купити
Кавоварка First FA-5450-4
Цифра (Київ)
787 грн.
← купити
Кавоварка First FA-5450-4
Stls.store (Київ)
795 грн.
← купити
First FA-5450-4
Mallprix.com (Київ)
739 грн.
← купити
Турка електрична First FA-5450-4
Click.ua (Київ)
769 грн.
← купити
Електротурка First FA-5450-4 UA
Sota.store (Київ)
717 грн.
← купити
Турка First FA-5450-4
Comtrading.ua (Київ)
994 грн.
← купити
Кавоварка турка First Austria FA-5450-4
Citrus.ua (Київ)
← купити
Кавоварка First FA-5450-4
Zhuk.ua (Київ)
709 грн.
← купити
Кавоварка Електротурка First FA-5450-4
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 092 грн.
← купити
Кавоварка FIRST FA 5450-4
ТЕХНОточка (Київ)
690 грн.
← купити
First FA-5450-4
COMFY.ua (Київ)
969 грн.
← купити
Електротурка First FA-5450-4
MAUDAU (Київ)
846 грн.
← купити
First Електротурка First FA-5450-4 Black Silver
MTA.ua (Київ)
799 грн.
← купити
First FA-5450-4
Kvshop.com.ua (Київ)
997 грн.
← купити
Електротурка First FA-5450-4 NW16247
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
798 грн.
← купити
Кавоварка турка First FA-5450-4
Rozetka.ua (Київ)
1 009 грн.
← купити
Кавоварка-турка First FA-5450-4
MAUDAU (Київ)
862 грн.
← купити
Кавоварка турка First FA-5450-4
MAUDAU (Київ)
917 грн.
← купити
Турка електрична First FA-5450-4
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
802 грн.
← купити
Кавоварка-турка FIRST FA-5450-4 TU-FA-5450-4
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
813 грн.
← купити
Кавоварка турка First FA-5450-4 PG-FA54504
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
865 грн.
← купити
Электротурка FIRST FA-5450-4 нержавіюча сталь 350 мл 800Вт Сріблястий з чорним
Rozetka.ua (Київ)
1 349 грн.
← купити
Электротурка First FA-5450-4
Rozetka.ua (Київ)
1 008 грн.
← купити
Кавоварка-турка First FA-5450-4
Rozetka.ua (Київ)
919 грн.
← купити
Електротурка First FA-5450-4 161296
Rozetka.ua (Київ)
977 грн.
← купити
Кавоварка-турка 350 мл First FA-5450-4
Rozetka.ua (Київ)
1 063 грн.
← купити
Електротурка First FA-5450-4
Rozetka.ua (Київ)
976 грн.
← купити
Електротурка First FA-5450-4 [120342]
Rozetka.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Електротурка First FA-5450-4
Rozetka.ua (Київ)
973 грн.
← купити
Кавоварка турка First FA-5450-4
Rozetka.ua (Київ)
1 055 грн.
← купити
Кавоварка-турка FIRST FA-5450-4
Rozetka.ua (Київ)
992 грн.
← купити
Електротурка First Austria FA-5450-4
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кофеварка First FA-5450-4
Rozetka.ua (Київ)
834 грн.
← купити
Кавоварка First FA-5450-4
Rozetka.ua (Київ)
938 грн.
← купити
Турка електрична First FA-5450-4
Rozetka.ua (Київ)
954 грн.
← купити
Турка електрична First FA-5450-4 ( нержавіюча сталь із чорним )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кавоварка-турка First Austria FA-5450-4
Rozetka.ua (Київ)
790 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати FIRST Austria FA-5450-4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кавоварка FIRST Austria FA-5450-4. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кавоварка FIRST Austria FA-5450-4 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія