шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Fiskars (тип)
універсальний
для стейка
лопатка для сиру
для масла
для піци
топірець
накірі
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити кухонний ніж Fiskars Functional Form 1057535 за ціною від 999 грн.

Характеристики та опис Fiskars Functional Form 1057535

Країна походження бренду: Фінляндія; Твердість: 52; Довжина леза (см): 17; Матеріал рукояті: пластик; Матеріал леза: сталь; Тип: кухарський
Колір
Тип
кухарський
Матеріал леза
сталь
Матеріал рукояті
пластик
Довжина леза
17 см
Твердість
52 HRC
Країна походження бренду
Фінляндія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 999  до 2 223 грн.
Ніж кухарський FISKARS Functional Form 17 см (1057535) 1057535
FOXTROT.UA (Київ)
1 579 грн.
← купити
Ніж кухарський середній Fiskars Functional Form 16 см (1057535)
Finland-market.com.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Кухонний ніж Fiskars Functional Form шеф середній 16,9 см (1057535) 1057535
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Нож для шеф-повара средний Fiskars FF 16 см 1057535
Kitchen.ua (Київ)
1 510 грн.
← купити
Ніж Fiskars FF для шеф-кухаря середній (1057535)
MAUDAU (Київ)
← купити
Ніж кухарський середній FISKARS Functional Form 1057535
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Кухонний ніж Fiskars Functional Form шеф середній 16,9 см (1057535) 1057535
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ніж для шеф-кухаря середній Fiskars FF (1057535)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кухонний ніж Fiskars Functional Form шеф середній 16,9 см (1057535)
Rozetka.ua (Київ)
2 083 грн.
← купити
Середній кухарський ніж Fiskars Functional Form 1057535
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кухонний ніж Fiskars Functional Form шеф середній 16,9 см (1057535)
Rozetka.ua (Київ)
2 223 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fiskars Functional Form 1057535, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонний ніж Fiskars Functional Form 1057535. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонний ніж Fiskars Functional Form 1057535 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія