шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Fiskars (тип)
універсальний
для стейка
лопатка для сиру
для масла
для піци
топірець
накірі
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити кухонний ніж Fiskars Hard Edge 1051761 за ціною від 1842 грн.

Характеристики та опис Fiskars Hard Edge 1051761

Країна походження бренду: Фінляндія; Твердість: 52; Довжина леза (см): 16.1; Матеріал рукояті: пластик; Матеріал леза: сталь; Тип: сантоку
Колір
Тип
сантоку
Матеріал леза
сталь
Матеріал рукояті
пластик
Довжина леза
16.1 см
Твердість
52 HRC
Країна походження бренду
Фінляндія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 842  до 3 266 грн.
Кухонний ніж Fiskars Hard Edge (1051761) Hard Edge (1051761)
Denika.ua (Харків)
1 842 грн.
← купити
Кухонний ніж Fiskars Hard Edge Santoku 16 см (1051761)
Clever-market.com.ua (Одеса)
2 845 грн.
← купити
Нож Santoku Fiskars Hard Edge 15 см 1051761
Kitchen.ua (Київ)
← купити
Ніж Fiskars Hard Edge Santoku (1051761)
MAUDAU (Київ)
3 090 грн.
← купити
Кухонний ніж Сантоку 16 см Fiskars Hard Edge (1051761) M-1051761
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 199 грн.
← купити
Ніж Santoku Fiskars Hard Edge 15 см (1051761)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кухонний ніж Сантоку 16 см Fiskars Hard Edge (1051761)
MAUDAU (Київ)
2 331 грн.
← купити
Кухонний ніж Сантоку 16 см Fiskars Hard Edge (1051761)
Rozetka.ua (Київ)
3 266 грн.
← купити
Кухонний ніж Сантоку 16 см Fiskars Hard Edge (1051761)
Rozetka.ua (Київ)
2 419 грн.
← купити
Кухонний ніж Сантоку Fiskars Hard Edge 16 см Чорний (1051761)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fiskars Hard Edge 1051761, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонний ніж Fiskars Hard Edge 1051761. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонний ніж Fiskars Hard Edge 1051761 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія