шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити секатор Fiskars Plus P521 за ціною від 1049 грн.

Характеристики та опис Fiskars Plus P521

Зворотна пружина; Блокування лез; Макс. діаметр зрізу (мм): 24; Конструкція: одноручна; Тип: секатор
Тип
секатор
Конструкція
одноручна
Макс. діаметр зрізу
24 мм
Блокування лез
Зворотна пружина
Матеріал ручок
пластик
Матеріал накладок
гума
Довжина
265 мм
Вага
198 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 049  до 1 829 грн.
Площинний секатор Fiskars Plus P521
Instrumentarium.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Секатор Fiskars Plus P521 (1057167)
Stls.store (Київ)
← купити
Секатор Fiskars Plus P521 площинний (1057167)
MAUDAU (Київ)
1 325 грн.
← купити
Плоскостной секатор Fiskars Plus P521 1057167
Vazon-ua.com (Київ)
← купити
Fiskars P521 (1057167) P521(1057167)
COMFY.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Пісокальний секатор Fiskars Plus™ P521 (1057167) 1057167
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Секатор площинний Fiskars Plus P521 (1057167) 1057167
Motoblok.biz (Київ)
← купити
Площинний секатор Fiskars Plus™ P521 (1057167)
Rozetka.ua (Київ)
1 186 грн.
← купити
Секатор Fiskars Plus P521, Bypass до 24 мм (1057167)
MAUDAU (Київ)
← купити
Секатор Fiskars Plus™ P521, Bypass до 24 мм (1057167)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fiskars Plus P521, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: секатор Fiskars Plus P521. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на секатор Fiskars Plus P521 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія