шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система Focal JMLab Theva N1

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити акустична система Focal JMLab Theva N1 за ціною від 29499 грн.
Фото 22

Характеристики та опис Focal JMLab Theva N1

Фазоінвертор: фазоінвертор ззаду; Загальний частотний діапазон (Гц): 58 – 28000; Максимальна потужність підсилювача: 100; Імпеданс (Ом): 8; Кількість смуг: 2; Кількість динаміків: 2; Кількість каналів: комплект 2.0; Тип: пасивна; Розміщення: полична
Колір
Призначеннядомашня
Розміщенняполична
Технічні характеристики
Типпасивна
Кількість каналівкомплект 2.0
Кількість динаміків2
Кількість смуг2
Чутливість89 дБ
Імпеданс8 Ом
Частота кросовера3 кГц
Потужність / частота
Максимальна потужність підсилювача100 Вт
Загальний частотний діапазон58 – 28000 Гц
Конструкція
Особливості конструкціїфазоінвертор ззаду
Інше
Діаметр ВЧ динаміка25 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка165 мм
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)39.2x21.2x26 см
Вага17 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 29 499  до 37 440 грн.
Focal Focal Theva N1 Black
Era-in-ear.com (Київ)
37 440 грн.
← купити
Акустична система Focal Theva N1 Black
Portativ.ua (Київ)
35 640 грн.
← купити
Focal Theva N1 Black офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
29 499 грн.
← купити
Акустичні колонки Focal Theva N1 Black Lacquer
Saren.com.ua (Львів)
33 006 грн.
← купити
Акустичні колонки Focal Theva N1 Black Lacquer
Rozetka.ua (Київ)
34 989 грн.
← купити
Focal Focal Theva N1 Dark Wood
Era-in-ear.com (Київ)
← купити
Акустична система Focal Theva N1 Dark Wood
Portativ.ua (Київ)
← купити
Focal Theva N1 Dark Wood офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
← купити
Focal Theva N1 Light Wood офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
← купити
Акустичні колонки Focal Theva N1 Black Lacquer
Redprice.sale (Львів)
32 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Focal JMLab Theva N1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система Focal JMLab Theva N1. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система Focal JMLab Theva N1 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія