шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мотоблок / культиватор Forte 1050G NEW за ціною від 20702 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Forte 1050G NEW

Вага (кг): 115; Габарити (см): 174х98х105; Тип запуску: ручний; Потужність двигуна (к.с.): 7;єм двигуна (см³): 212; Об' Передачі: 2 вперед / 1 назад; Редуктор: шестерний; бічний поворот рукоятки; регулювання ручки по висоті; вал /шків: вал відбору потужності; Кількість фрез (шт.): 8; Глибина обробки (см): 30
Тип двигуна
бензиновий
Ширина обробки
105 см
Глибина обробки
30 см
Кількість фрез
8 шт.
Конструкція
вал відбору потужності
регулювання ручки по висоті
бічний поворот рукоятки
Потужність двигуна
7 к.с.
Габарити
174х98х105 см
Вага
115 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  18500 грн.    до  24000 грн.

від 20 702  до 22 991 грн.
Культиватор FORTE 1050G NEW 8" Red (6906511133937) 113393
FOXTROT.UA (Київ)
20 702 грн.
← купити
Бензиновий мотоблок Forte 1050G New (колесо 8")
Rozetka.ua (Київ)
21 767 грн.
← купити
Культиватор FORTE 1050G NEW 10" Red (6906511133944) 113394
FOXTROT.UA (Київ)
21 866 грн.
← купити
Бензиновий мотоблок Forte 1050G New (колесо 10")
Rozetka.ua (Київ)
22 991 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Forte 1050G NEW, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мотоблок / культиватор Forte 1050G NEW. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мотоблок / культиватор Forte 1050G NEW у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія