шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити електроскутер Forte Leon Pro за ціною від 71999 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Forte Leon Pro

Вага (кг): 111; Габарити: 114х72х187; Повна зарядка (год): 8; Потужність двигуна: 2.5; підніжка; багажник; пасажирське сидіння; сигнал (клаксон); покажчики поворотів; фари і габарити; Колеса ("): 12; Колеса: Тип коліс: гумові надувні безкамерні; Задня передача; Швидкість (км/год): 45; Запас ходу (км): 60
Колір
Типелектроскутер
Максимальне навантаження100 кг
Ходові хар-ки
Запас ходу60 км
Максимальна швидкість45 км/год
Задня передача
Колесагумові надувні безкамерні
12 "
Передні гальмадисковий
Задні гальмабарабанний
Додатковофари і габарити
покажчики поворотів
сигнал (клаксон)
пасажирське сидіння / зі спинкою /
багажник
підніжка
Двигун і живлення
Потужність двигуна2.5 кВт
Кількість двигунів1 шт.
Тип акумуляторалітій-іонний (Li-Ion)
Час повної зарядки8 год
USB-вихід для зарядки
Інше
Габарити114х72х187 см
Вага111 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60000 грн.    до  87500 грн.

від 71 999  до 81 880 грн.
Електроскутер Forte Leon Pro червоний
Stls.store (Київ)
81 880 грн.
← купити
Електричний велосипед FORTE LEON PRO (Black)
Citrus.ua (Київ)
71 999 грн.
← купити
Електроскутер FORTE LEON PRO Black (139020) 139015
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Скутер акумуляторний leon pro червоний
Tviy-Dim.com (Київ)
76 464 грн.
← купити
Електроскутер Forte Leon Pro чорний
Stls.store (Київ)
← купити
Електричний велосипед FORTE LEON PRO (Red)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Електроскутер FORTE LEON PRO Grey (139018) 139016
FOXTROT.UA (Київ)
78 999 грн.
← купити
Електроскутер FORTE LEON PRO Red (139019) 139017
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Скутер акумуляторний leon pro чорний
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Forte Leon Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електроскутер Forte Leon Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електроскутер Forte Leon Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія