шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити душова система Frap F022 за ціною від 331 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Frap F022

Гарантія виробника: 1 рік; Країна походження бренду: Китай; Матеріал корпуса: АБС-пластик; кріплення ручного душу; душовий шланг; Комплектація: ручний душ (душова лійка); Налаштувань струменя (шт.): 1; Тип: гігієнічний набір
Колір
Тип
гігієнічний набір
Налаштувань струменя
1 шт.
Комплектація
ручний душ (душова лійка)
душовий шланг
кріплення ручного душу
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  500 грн.    до  600 грн.

від 331  до 786 грн.
Комплект для гігієнічного душу FRAP із бідетою, тримачем та шлангом 1200мм хром F022
Drop.ua (Київ)
728 грн.
← купити
Гигиенический гарнитур хром Frap F022
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Гігієнічний гарнітур хром Frap F022, Хром
MAUDAU (Київ)
← купити
Лійка гігієнічна FRAP F022-1 з регулюванням потоку, хром
Rozetka.ua (Київ)
336 грн.
← купити
Комплект для гігієнічного душу FRAP із бідетою, тримачем та шлангом 1200мм чорний F022-6
Drop.ua (Київ)
778 грн.
← купити
Лійка для гігієнічного душу FRAP хром пластик F022-1
Drop.ua (Київ)
← купити
Лійка для гігієнічного душу FRAP графіт пластик F022-19
Drop.ua (Київ)
338 грн.
← купити
Лійка для гігієнічного душу FRAP чорна пластик F022-16
Drop.ua (Київ)
331 грн.
← купити
Гигиенический набор (лейка, шланг, кронштейн), черный Frap F022-6
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Лейка гигиеническая с регулировкой потока, черный Frap F022-16
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Frap F022, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: душова система Frap F022. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на душова система Frap F022 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія