шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Frap F1062 за ціною від 1400 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Frap F1062

Гарантія виробника: 3 роки; Країна походження бренду: Китай; Висота змішувача (мм): 155; Покриття корпусу: пофарбований: чорний; Діаметр підключення: G 1/2"; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Запірний клапан: керамічний; Висота струменя (мм): 97; Глибина струменя (мм): 117
Колір
Призначення
для умивальника
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
прямий під кутом
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
чорний
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 400  до 2 043 грн.
Frap Frap F1062 (1042381) 1042381
Венкон (Київ)
1 946 грн.
← купити
Змішувач для умивальника одноважільний FRAP чорний латунь F1062
Drop.ua (Київ)
1 945 грн.
← купити
Смеситель для умывальника Frap F1062, черный
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника Frap F1062 Чорний
Plum-bing.com.ua (Одеса)
1 495 грн.
← купити
Змішувач для умивальника FRAP F1062, чорний
Wellgood.com.ua (Київ)
1 400 грн.
← купити
Змішувач для умивальника Frap F1062 1042381
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Змішувач для ванної FRAP F1062
Eldom.com.ua (Київ)
1 654 грн.
← купити
Змішувач для умивальника Frap F1062
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника Frap F1062 чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника Frap F1062 чорний матовий
MAUDAU (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Frap F1062, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Frap F1062. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Frap F1062 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія