шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни52Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Frap F1071 за ціною від 1527 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Frap F1071

Гарантія виробника: 3 роки; Країна походження бренду: Китай; Висота змішувача (мм): 152; пофарбований: чорний, графіт; Покриття корпусу: хром; Діаметр підключення: G 1/2"; Довжина підключення (мм): 450; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Запірний клапан: керамічний
Колір
Призначення
для умивальника
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
прямий
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
хром
чорний, графіт
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1700 грн.    до  2300 грн.

від 1 527  до 2 300 грн.
Frap Frap F1071-6 (1045048) 1045048
Венкон (Київ)
2 190 грн.
← купити
Змішувач для умивальника одноважільний FRAP чорний латунь F1071-6
Drop.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника Frap F1071-6 1045048
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Смеситель для умывальника Frap F1071
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
2 000 грн.
← купити
Змішувач для умивальника FRAP F1071-9
Wellgood.com.ua (Київ)
2 221 грн.
← купити
Змішувач для умивальника Frap F1071-6 чорний
Plum-bing.com.ua (Одеса)
1 634 грн.
← купити
Змішувач для ванної FRAP F1071-6
Eldom.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника Frap F1071-6
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника Frap F1071-9
Rozetka.ua (Київ)
1 694 грн.
← купити
Frap Frap F1071-9 (1045053) 1045053
Венкон (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Frap F1071, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Frap F1071. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Frap F1071 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія