шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни44Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Frap F4471 за ціною від 1400 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Frap F4471

Гарантія виробника: 3 роки; Країна походження бренду: Китай; Висота змішувача (мм): 399; пофарбований: чорний; Покриття корпусу: хром; Діаметр підключення: G 1/2"; Довжина підключення (мм): 450; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Запірний клапан: керамічний
Колір
Призначення
для кухні
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
дугоподібний
Пружинний (гнучкий)
Поворотний
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
хром
чорний
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 400  до 2 145 грн.
Frap Frap F4471-6 (1045050) 1045050
Венкон (Київ)
1 974 грн.
← купити
Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом FRAP чорний латунь F4471-9
Drop.ua (Київ)
2 144 грн.
← купити
Змішувач для кухні Frap з гнучким виливом F4471 1045057
Smart-buy.com.ua (Бровари)
1 935 грн.
← купити
Смеситель для кухни Frap F4471 с гибким изливом
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Frap F4471 з гнучким виливом Чорний/Хром
Plum-bing.com.ua (Одеса)
1 494 грн.
← купити
Змішувач для кухні FRAP F4471
Wellgood.com.ua (Київ)
1 400 грн.
← купити
Змішувач для кухні FRAP F4471-6
Eldom.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Frap з гнучким виливом F4471
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Frap F4471 з гнучким виливом
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом FRAP чорний латунь F4471-6
Drop.ua (Київ)
1 973 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Frap F4471, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Frap F4471. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Frap F4471 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія