шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни35Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ДБЖ FrimeCom GS-1500 LED за ціною від 4240 грн.
Фото 3

Характеристики та опис FrimeCom GS-1500 LED

Вага (кг): 11; Розміри (мм): 185x130x333; Форма вихідного сигналу: подібна до синусоїди (апроксимована); Номінальна вихідна потужність (Вт): 900; Пікова вихідна потужність (ВА): 1500; Діапазон вхідної напруги (В): 140 – 290; Вхідна напруга: 1 фаза (230 В); Час перемикання на батарею (мс): 8; Форм-фактор: звичайний (Tower)
Тип
інтерактивне
Форм-фактор
звичайний (Tower)
Час перемикання на батарею
8 мс
Вхідна напруга
1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги
140 – 290 В
Пікова вихідна потужність
1500 ВА
Номінальна вихідна потужність
900 Вт
Форма вихідного сигналу
подібна до синусоїди (апроксимована)
Розміри (ВхШхГ)
185x130x333 мм
Вага
11 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 240  до 6 258 грн.
ДБЖ FrimeCom GS-1500, AVR, метал (FrimeCom GS-1500)
Nkt.ua (Київ)
4 240 грн.
← купити
FrimeCom FrimeCom GS-1500
Mallprix.com (Київ)
4 320 грн.
← купити
FrimeCom FrimeCom GS-1500
Венкон (Київ)
4 728 грн.
← купити
Джерело безперебійного живлення FrimeCom GS-1500
Click.ua (Київ)
4 727 грн.
← купити
Джерело безперебійного живлення FrimeCom GS-1500
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Лінійно-інтерактивне ДБЖ FrimeCom GS-1500
Denika.ua (Харків)
4 314 грн.
← купити
FrimeCom GS-1500
Tehnomart.com (Київ)
4 300 грн.
← купити
Джерело безперебійного живлення FrimeCom GS-1500
Comtrading.ua (Київ)
4 359 грн.
← купити
Джерело безперебійного живлення FrimeCom GS-1500
icom.net.ua (Київ)
4 363 грн.
← купити
Лінійно-інтерактивне ДБЖ FrimeCom GS-1500
Timesport.com.ua (Львів)
4 722 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати FrimeCom GS-1500 LED, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дбж FrimeCom GS-1500 LED. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дбж FrimeCom GS-1500 LED у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія