шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Блок живлення FSP Hydro K PRO ATX3.0 [HD2-750]

Конфігурації і ціни 92Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити блок живлення FSP Hydro K PRO ATX3.0 (HD2-750) за ціною від 3229 грн.
Фото 6

Серия FSP Hydro K PRO ATX3.0

Модифікації FSP Hydro K PRO ATX3.0 2
Где купить? [HD2-750]
Характеристики [HD2-750]
Потужність750 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД88 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Bronze
Стандарт ATX 12В v.3
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA8 шт
MOLEX2 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
Floppy
Система кабелівне модульна
Довжина кабелів
MB500 мм
CPU700 мм
PCIe550 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V162.5 А
-12V0.3 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V750 Вт
Потужність +3.3V +5V100 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb15 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOCP
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  4300 грн.

від 3 229  до 4 521 грн.
Блок живлення FSP HYDRO K PRO HD2-750 750W (HD2-750 Gen5) HD2-750 Gen5
FOXTROT.UA (Київ)
3 449 грн.
← купити
Блок живлення FSP HD2-750 Gen5 750W
Click.ua (Київ)
← купити
FSP Блок живлення для ПК FSP HYDRO K PRO 750W (HD2-750 Gen5)
MTA.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
Блок живлення Fsp Hydro K Pro (HD2-750) HD2-750
Openshop.ua (Київ)
3 737 грн.
← купити
FSP HD2-750 Gen5
Mallprix.com (Київ)
3 382 грн.
← купити
Блок живлення FSP 750W HYDRO K PRO (HD2-750 Gen5) HD2-750 Gen5
Itbox.ua (Київ)
3 229 грн.
← купити
Блок живлення FSP Hydro K Pro 750W ATX 3.0 (HD2-750 GEN5) HD2-750 GEN5
Telemart.ua (Київ)
3 529 грн.
← купити
FSP HD2-750 Gen5
Tehnomart.com (Київ)
← купити
FSP HYDRO K PRO (HD2-750) HD2-750 Gen5
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 295 грн.
← купити
Fsp 750W (HD2-750 Gen5) 750W(HD2-750Gen5)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Fortron Hydro K PRO HD2-750
Redprice.sale (Львів)
4 168 грн.
← купити
Блок живлення FSP HYDRO K PRO (HD2-750) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 442 грн.
← купити
Блок питания FSP 750W HYDRO K PRO (HD2-750 Gen5)
Q-techno.com.ua (Київ)
3 564 грн.
← купити
БЖ 750W FSP HYDRO K PRO HD2-750 ATX3.0 80+ Bronze, 120mm HYB fan, Retail Box HD2-750 Gen5
Comtrading.ua (Київ)
3 485 грн.
← купити
Блок живлення FSP 750W HYDRO K PRO (HD2-750 Gen5) HD2-750 Gen5
icom.net.ua (Київ)
3 381 грн.
← купити
Блок живлення FSP 750W HYDRO K PRO (HD2-750 Gen5) HD2-750 Gen5
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення FSP 750W Hydro K Pro ATX3.1 (HD2-750 Gen5) HD2-750 Gen5
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Блок живлення FSP HYDRO K PRO (HD2-750)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 781 грн.
← купити
БЖ 750W FSP HYDRO K PRO HD2-750 ATX3.0 80+ Bronze, 120mm HYB fan, Retail Box
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
3 560 грн.
← купити
Блок живлення FSP HYDRO K PRO HD2 750W ATX 3.0 80+ Bronze (HD2-750 Gen5)
MAUDAU (Київ)
4 058 грн.
← купити
FSP 750W HYDRO K PRO (HD2-750 Gen5) Блок живлення 750W HYDRO K PRO (HD2-750 Gen5)
Kvshop.com.ua (Київ)
3 339 грн.
← купити
БЖ 750W FSP HYDRO K PRO HD2-750 ATX3.0 80+ Bronze, 120mm HYB fan, Retail Box 863502
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 394 грн.
← купити
Блок живлення FSP HYDRO K PRO HD2 750W ATX 3.0 80+ Bronze (HD2-750 Gen5) HD2-750 Gen5
Compx.ua (Київ)
← купити
Блок живлення FSP HYDRO K PRO HD2-750 750W Чорний ATX 3.0 80+ Bronze 120 мм вентилятор Retail Box (HD2-750)
Rozetka.ua (Київ)
4 516 грн.
← купити
Блок живлення Fortron Hydro K PRO HD2-750
Timesport.com.ua (Львів)
4 165 грн.
← купити
Блок живлення Fortron Hydro K PRO HD2-750
Tomdom.in.ua (Львів)
4 174 грн.
← купити
Блок живлення Fortron Hydro K PRO HD2-750
Saren.com.ua (Львів)
4 175 грн.
← купити
Блок живлення FSP 750W HYDRO K PRO (HD2-750 Gen5)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
БЖ 750W FSP HYDRO K PRO HD2-750 ATX3.0 80+ Bronze, 120mm HYB fan, Retail Box (HD2-750 Gen5)
MAUDAU (Київ)
3 719 грн.
← купити
Блок живлення FSP HYDRO K PRO HD2-750 ATX3.0 750W 80+ Bronze
MAUDAU (Київ)
4 158 грн.
← купити
Блок живлення FSP HYDRO K PRO HD2-750 (HD2-750 Gen5)
Rozetka.ua (Київ)
3 732 грн.
← купити
Блок живлення FSP HYDRO K PRO HD2-750 (HD2-750 Gen5) 314754
Rozetka.ua (Київ)
3 807 грн.
← купити
Блок живлення FSP Hydro K PRO HD2-750 (HD2-750 Gen5)
Rozetka.ua (Київ)
3 745 грн.
← купити
Блок живлення FSP HYDRO K PRO HD2-750 – 750W, ATX 3.0, 80+ Bronze, 120 мм вентилятор, Retail Box
Rozetka.ua (Київ)
4 497 грн.
← купити
Блок живлення для комп'ютера FSP HYDRO K PRO HD2-750 750W ATX3.0 80+ Bronze, 120mm HYB fan Retail Box (HD2-750 Gen5)
Rozetka.ua (Київ)
4 280 грн.
← купити
БЖ 750W FSP HYDRO K PRO HD2-750 ATX3.0 80+ Bronze, 120mm HYB fan, Retail Box
Rozetka.ua (Київ)
4 435 грн.
← купити
Блок живлення FSP HYDRO K PRO (HD2-750)
Rozetka.ua (Київ)
3 625 грн.
← купити
Блок живлення 750W FSP HYDRO K PRO HD2-750 ATX3.0 80+ Bronze, 120mm HYB fan, Retail Box
Rozetka.ua (Київ)
4 353 грн.
← купити
Блок живлення 750W FSP Hydro K PRO (HD2-750 Gen5)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення FSP HYDRO K PRO HD2-750 ATX3.0 750W 80+ Bronze
Rozetka.ua (Київ)
3 794 грн.
← купити
БЖ 750W FSP HYDRO K PRO HD2-750 ATX3.0 80+ Bronze, 120mm HYB fan, Retail Box
Rozetka.ua (Київ)
4 521 грн.
← купити
Блок живлення FSP HYDRO K PRO HD2-750 – 750W, ATX 3.0, 80+ Bronze, 120 мм вентилятор, Retail Box
Rozetka.ua (Київ)
4 176 грн.
← купити
Блок живлення FSP 750W HYDRO K PRO (HD2-750 Gen5)
Rozetka.ua (Київ)
3 713 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати FSP HD2-750, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення FSP Hydro K PRO ATX3.0 (HD2-750). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення FSP Hydro K PRO ATX3.0 (HD2-750) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія