шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Блок живлення FSP Hydro K PRO ATX3.0 [HD2-850]

Конфігурації і ціни 92Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити блок живлення FSP Hydro K PRO ATX3.0 (HD2-850) за ціною від 3539 грн.
Фото 6

Серия FSP Hydro K PRO ATX3.0

Модифікації FSP Hydro K PRO ATX3.0 2
Где купить? [HD2-850]
Характеристики [HD2-850]
Потужність850 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД88 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Bronze
Стандарт ATX 12В v.3
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA8 шт
MOLEX2 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
Floppy
Система кабелівне модульна
Довжина кабелів
MB500 мм
CPU700 мм
PCIe550 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V170.83 А
-12V0.3 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V850 Вт
Потужність +3.3V +5V100 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb15 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOCP
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3400 грн.    до  4600 грн.

від 3 539  до 4 899 грн.
Блок живлення FSP Hydro K PRO HD2-850 850W (HD2-850 Gen5) HD2-850 Gen5
FOXTROT.UA (Київ)
3 779 грн.
← купити
Блок живлення FSP HD2-850 Gen5 850W
Click.ua (Київ)
← купити
FSP Блок живлення для ПК FSP HYDRO K PRO 850W (HD2-850 Gen5)
MTA.ua (Київ)
3 799 грн.
← купити
Блок живлення Fsp Hydro K Pro (HD2-850) HD2-850
Openshop.ua (Київ)
3 982 грн.
← купити
FSP HD2-850 Gen5
Mallprix.com (Київ)
3 643 грн.
← купити
Блок живлення FSP 850W HYDRO K PRO (HD2-850 Gen5) HD2-850 Gen5
Itbox.ua (Київ)
3 539 грн.
← купити
Блок живлення FSP Hydro K Pro 850W ATX 3.0 (HD2-850 GEN5) HD2-850 GEN5
Telemart.ua (Київ)
← купити
FSP HD2-850 Gen5
Tehnomart.com (Київ)
3 645 грн.
← купити
FSP HYDRO K PRO (HD2-850) HD2-850 Gen5
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 552 грн.
← купити
Fsp 850W (HD2-850 Gen5) 850W(HD2-850Gen5)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Блок живлення FSP HYDRO K PRO (HD2-850) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 706 грн.
← купити
Блок живлення FSP 850W HYDRO K PRO (HD2-850 Gen5)
Q-techno.com.ua (Київ)
3 861 грн.
← купити
БЖ 850W FSP HYDRO K PRO HD2-850 ATX3.0 80+ Bronze, 120mm HYB fan, Retail Box HD2-850 Gen5
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Блок живлення FSP 850W HYDRO K PRO (HD2-850 Gen5) HD2-850 Gen5
icom.net.ua (Київ)
3 633 грн.
← купити
Блок живлення FSP 850W HYDRO K PRO (HD2-850 Gen5) HD2-850 Gen5
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення FSP 850W Hydro K Pro ATX3.1 (HD2-850 Gen5) HD2-850 Gen5
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Блок живлення FSP HYDRO K PRO (HD2-850)
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 044 грн.
← купити
БЖ 850W FSP HYDRO K PRO HD2-850 ATX3.1 80+ Bronze, 120mm HYB fan, Retail Box
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
3 860 грн.
← купити
Блок живлення FSP HYDRO K PRO HD2 850W ATX 3.0 80+ Bronze (HD2-850 Gen5)
MAUDAU (Київ)
4 346 грн.
← купити
FSP 850W HYDRO K PRO (HD2-850 Gen5) Блок живлення 850W HYDRO K PRO (HD2-850 Gen5)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
БЖ 850W FSP HYDRO K PRO HD2-850 ATX3.1 80+ Bronze, 120mm HYB fan, Retail Box 863501
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Блок живлення FSP HYDRO K PRO HD2 850W ATX 3.0 80+ Bronze (HD2-850 Gen5) HD2-850 Gen5
Compx.ua (Київ)
← купити
Блок живлення FSP HYDRO K PRO HD2-850 850W Чорний ATX 3.0 80+ Bronze 120 мм вентилятор Retail Box (HD2-850)
Rozetka.ua (Київ)
4 899 грн.
← купити
Блок живлення FSP 850W HYDRO K PRO (HD2-850 Gen5)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 955 грн.
← купити
БЖ 850W FSP HYDRO K PRO HD2-850 ATX3.0 80+ Bronze, 120mm HYB fan, Retail Box (HD2-850 Gen5)
MAUDAU (Київ)
4 001 грн.
← купити
Блок живлення FSP HYDRO K PRO HD2-850 ATX3.0 850W 80+ Bronze
MAUDAU (Київ)
4 482 грн.
← купити
Блок живлення FSP HYDRO K PRO HD2-850 (HD2-850 Gen5)
Rozetka.ua (Київ)
4 023 грн.
← купити
Блок живлення FSP HYDRO K PRO HD2-850 (HD2-850 Gen5) 314755
Rozetka.ua (Київ)
4 103 грн.
← купити
Блок живлення FSP HYDRO K PRO HD2-850 (HD2-850 Gen5)
Rozetka.ua (Київ)
4 037 грн.
← купити
Блок живлення FSP HYDRO K PRO HD2-850 – 850W, ATX 3.0, 80+ Bronze, 120 мм вентилятор, Retail Box
Rozetka.ua (Київ)
4 848 грн.
← купити
Блок живлення для комп'ютера FSP HYDRO K PRO HD2-850 850W ATX3.0 80+ Bronze 120mm HYB fan Retail Box (HD2-850 Gen5)
Rozetka.ua (Київ)
4 640 грн.
← купити
БЖ 850W FSP HYDRO K PRO HD2-850 ATX3.0 80+ Bronze, 120mm HYB fan, Retail Box
Rozetka.ua (Київ)
4 781 грн.
← купити
Блок живлення FSP HYDRO K PRO (HD2-850)
Rozetka.ua (Київ)
3 908 грн.
← купити
Блок живлення 850W FSP HYDRO K PRO HD2-850 ATX3.1 80+ Bronze, 120mm HYB fan, Retail Box
Rozetka.ua (Київ)
4 681 грн.
← купити
Блок живлення 850W FSP Hydro K PRO (HD2-850 Gen5)
Rozetka.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Блок живлення FSP HYDRO K PRO HD2-850 ATX3.0 850W 80+ Bronze
Rozetka.ua (Київ)
4 087 грн.
← купити
БЖ 850W FSP HYDRO K PRO HD2-850 ATX3.0 80+ Bronze, 120mm HYB fan, Retail Box
Rozetka.ua (Київ)
4 873 грн.
← купити
Блок живлення FSP HYDRO K PRO HD2-850 – 850W, ATX 3.0, 80+ Bronze, 120 мм вентилятор, Retail Box
Rozetka.ua (Київ)
4 501 грн.
← купити
Блок живлення FSP 850W HYDRO K PRO (HD2-850 Gen5)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати FSP HD2-850, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення FSP Hydro K PRO ATX3.0 (HD2-850). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення FSP Hydro K PRO ATX3.0 (HD2-850) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія