шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Fury (комплектація)
лише клавіатура

Ціни3Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити клавіатура Fury Kanabo K2 за ціною від 1345 грн.
Фото 30

Характеристики та опис Fury Kanabo K2

Вага (г): 665; Розміри (мм): 361x133x37; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування: біла; Ігровий режим;ять; Вбудована пам' Регулювання гучності: через Fn; Клавіша Fn; Anti-Ghosting; Hot Swap; PBT-кейкапи; Конструкція клавіш: механічна; Хід клавіш: високий; Розкладка: ANSI; Формат: 80% (TKL, без Num-блоку)
Колір
Тип підключеннядротова
Довжина кабелю1.6 м
Типігрові
Формат80% (TKL, без Num-блоку)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмеханічна
Сила натискання50 г
Хід до спрацьовування2 мм
Ресурс перемикачів50 млн натискань
Частота опитування1000 Гц (1 мс)
PBT-кейкапи
Hot Swap
Anti-Ghosting
Клавіша Fn
Додатково
Регулювання гучностічерез Fn
Вбудована пам'ять
Ігровий режим
Підсвічуваннябіла
Підключення та живлення
КабельUSB-A
Інше
Розміри361x133x37 мм
Вага665 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 345  до 1 468 грн.
Клавіатура Fury Kanabo K2 US, сіро-фіолетова (NFU2350)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 468 грн.
← купити
Клавіатура Fury Kanabo K2 US, чорна/сіра (NFU2386)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 359 грн.
← купити
Клавіатура Fury Kanabo K2 US Purple (NFU2351)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 345 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fury Kanabo K2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Fury Kanabo K2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Fury Kanabo K2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія