шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни96Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити гітара Fzone FZU-002 за ціною від 869 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Fzone FZU-002

Кількість ладів: 12; Нижня дека: липа; Верхня дека: липа; Форма (вид): сопрано
Колір
Тип
укулеле
Кількість струн
4
Форма (вид)
сопрано
Верхня дека
липа
Нижня дека
липа
Обичайка
липа
Бридж
липа
Кількість ладів
12
Матеріал грифа
липа
Накладка грифа
липа
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  950 грн.    до  1600 грн.

від 869  до 1 530 грн.
Укулеле Fzone FZU-002 Black
Brain.com.ua (Київ)
1 069 грн.
← купити
Укулеле Fzone FZU-002 Orange
Itbox.ua (Київ)
← купити
Укулеле Fzone FZU-002 Pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Укулеле Fzone FZU-002 Blue
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Укулеле Fzone FZU-002 Green
Brain.com.ua (Київ)
869 грн.
← купити
Укулеле Fzone FZU-002 Orange
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Укулеле Fzone FZU-002 Pink
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Укулеле Fzone FZU-002 Purple
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Укулеле Fzone FZU-002 Red
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Укулеле Fzone FZU-002 White
Brain.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fzone FZU-002, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: гітара Fzone FZU-002. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на гітара Fzone FZU-002 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія