шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Gamemax (потужність)
Каталог товарів

Каталог /

Блок живлення Gamemax GP-B 2025 [GP 750B White]

Конфігурації і ціни 431Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити блок живлення Gamemax GP-B 2025 (GP 750B White) за ціною від 2622 грн.
Фото 10

Серия Gamemax GP-B 2025

Модифікації Gamemax GP-B 2025 9
Где купить? [GP 750B White]
Характеристики [GP 750B White]
Потужність750 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД87 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора140 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Bronze
Стандарт ATX 12В v.2.31
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA7 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
Система кабелівне модульна
Проводи в обплетенні
Довжина кабелів
MB500 мм
CPU650 мм
SATA400 мм / 550/700/850 /
MOLEX400 мм / 550/700/850 /
PCIe500 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V15 А
+5V15 А
+12V162 А
-12V0.3 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V744 Вт
Потужність +3.3V +5V80 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb12.5 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаUVP, OCP, OTP, NLP, SIP, OLP, NLO
Рівень шуму25 дБ
Гарантія виробника5 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x160 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2500 грн.    до  3400 грн.

від 2 622  до 3 744 грн.
Блок живлення GAMEMAX 750W GP 750B WH
FOXTROT.UA (Київ)
2 959 грн.
← купити
GAMEMAX Блок живлення для ПК GAMEMAX GP-750B WH White
MTA.ua (Київ)
← купити
Блок живлення GameMax GP 750B 750W White GP 750B WH
Click.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
Блок живлення ATX GAMEMAX 750W, 80+ Bronze GP 750B WH (GP 750B WH)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Блок живлення GameMax GP-750B WH
Openshop.ua (Київ)
2 936 грн.
← купити
Gamemax GP 750B WH
Mallprix.com (Київ)
2 696 грн.
← купити
Блок живлення Gamemax 750W (GP 750B WH) GP 750B WH
Itbox.ua (Київ)
← купити
GAMEMAX GP 750B WH
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Блок живлення GAMEMAX GP 750B 750W (GP 750B WH) White GP 750B WH
Telemart.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Gamemax GP-750B White
Denika.ua (Харків)
2 649 грн.
← купити
Блок живлення GameMax GP-750B WH
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 656 грн.
← купити
Блок живлення для ПК GAMEMAX GP-750B WH White
Soho.com.ua (Київ)
2 739 грн.
← купити
Блок живлення ATX 750W, 80+ Bronze, 140mm Ultra Si lent Fan OVP / UVP/ SIP / OCP/ OLP/ OPP/ SCP GP 750B WH
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Gamemax 750W (GP 750B WH) GP 750B WH
E-server.com.ua (Київ)
← купити
GameMax GP-750B WH GP 750B WH
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 703 грн.
← купити
Блок живлення Gamemax 750W (GP 750B WH) GP 750B WH
Brain.com.ua (Київ)
← купити
GAMEMAX GP 750B WH
Tehnomart.com (Київ)
2 754 грн.
← купити
Блок живлення GameMax GP-750B WH
Timesport.com.ua (Львів)
2 650 грн.
← купити
Gamemax GP 750B WH GP750BWH
COMFY.ua (Київ)
← купити
Блок живлення GameMax GP 750B WH UA
Sota.store (Київ)
← купити
Блок живлення GameMax GP 750B 750W White (GP 750B WH)
Zhuk.ua (Київ)
2 622 грн.
← купити
Gamemax GP 750B WH — Блок живлення ATX 750W, 80+ Bronze, 140mm Ultra Si lent Fan OVP / UVP/ SIP / OCP/ OLP/ OPP/ SCP GP 7
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Блок живлення GameMax 750W GP 750B White (GP 750B WH)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
2 719 грн.
← купити
Блок живлення Gamemax 750W GP 750B White (GP 750B WH) GP 750B WH
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Блок живлення GameMax GP-750B WH
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 134 грн.
← купити
Блок живлення gamemax gp 750b wh
Tviy-Dim.com (Київ)
2 915 грн.
← купити
Блок живлення GameMax GP 750B 750W White (GP 750B WH)
Кібернетики (Київ)
2 872 грн.
← купити
Блок живлення GameMax GP 750B 750W 80+ Bronze White (GP 750B WH)
MAUDAU (Київ)
3 403 грн.
← купити
GameMax Gamemax 750W (GP 750B WH) Блок живлення Gamemax 750W (GP 750B WH)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення 750 Вт, GameMax GP 750B, White, 80+ Bronze, Active PFC, 14 см (Ultra Silent), 3xMolex / 7xSATA / 4x6+2-pin / 1
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 834 грн.
← купити
Блок живлення GameMax GP 750B 750W 80+ Bronze White (GP 750B WH) GP 750B WH
Compx.ua (Київ)
← купити
Блок живлення GameMax GP 750B WH
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення GameMax GP-750B WH
Zaua.store (Львів)
2 653 грн.
← купити
Блок живлення GameMax 750W GP 750B White (GP 750B WH)
MAUDAU (Київ)
3 140 грн.
← купити
Блок живлення GAMEMAX GP 750B WH
Rozetka.ua (Київ)
2 979 грн.
← купити
Блок живлення GameMax 750W GP 750B White (GP 750B WH)
Rozetka.ua (Київ)
3 429 грн.
← купити
Блок живлення GAMEMAX GP 750B WH 315264
Rozetka.ua (Київ)
2 964 грн.
← купити
Блок живлення Gamemax GP 750B WH
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення 750 Вт, GameMax GP 750B, White, 80+ Bronze, Active PFC, 14 см (Ultra Silent), 3xMolex / 7xSATA / 4x6+2-pin / 1
Rozetka.ua (Київ)
3 744 грн.
← купити
Блок живлення GameMax GP 750B 750W 80+ Bronze White (GP 750B WH)
Rozetka.ua (Київ)
3 146 грн.
← купити
Блок живлення GameMax GP-750B WH
Rozetka.ua (Київ)
2 974 грн.
← купити
Блок живлення 750W GameMax GP 750B White
Rozetka.ua (Київ)
3 059 грн.
← купити
Блок живлення для ПК GameMax GP 750B WH ATX 2.31 750W 140 мм вентилятор 80+ Bronze White
Rozetka.ua (Київ)
3 474 грн.
← купити
Блок живлення 750 Вт, GameMax GP 750B, White
Rozetka.ua (Київ)
2 997 грн.
← купити
Блок живлення Gamemax 750W (GP 750B WH)
Rozetka.ua (Київ)
3 165 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gamemax GP 750B White, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення Gamemax GP-B 2025 (GP 750B White). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення Gamemax GP-B 2025 (GP 750B White) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія